Bms Çelik Hasır Sanayi Ve Ticaret A.ş.

Firma No
C97933FFB0
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Nidakule Göztepe, Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 Kat:2/6 Kadıköy 34732, İstanbul, Türkiye
Telefon
02164728800
Web Site
bmscelikhasir.com.tr
E-Posta
info@bmscelikhasir.com.tr
Görüntülenme
11942
Navigasyon
Yol Tarifi
Türkiye´nin ilk ve en yüksek kapasiteli Çelik Hasır fabrikası 1971 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesi?nde kurulmuştur. Farklı firmalar tarafından 2001 yılına kadar işletilen bu tesis 3 yıl süreden sonra 2004 yılının Eylül ayında BMS GRUP bünyesine dahil olmuştur. Köklü modernizasyon çalışmalarından sonra yeni ve modern makine ilaveleri ile tekrar faaliyete başlayan BMS ÇELİK HASIR SAN. VE TİC. A.Ş. günümüzde de Türkiye ´nin en modern ve en yüksek kapasiteye sahip çelik hasır fabrikasıdır. Son makine ilaveleri ve büyütülen kapalı alanlarıyla yıllık kapasite 120.000 ton/yıl çelik hasır, 120.000 ton/yıl soğuk çekme çubuğa ulaşmıştır. 7000 m² kapalı 5000 m² açık olmak üzere toplam 12.000 m² alanda faaliyet gösteren BMS ÇELİK HASIR SAN. VE TİC. A.Ş. başta Türk standartları olmak üzere dünyadan genel kabul edilen ASTM, DIN ve BSI gibi standartlarda üretim yapmaktadır. Üretilen çelik hasır ve soğuk çekme çubukların kalite kontrolleri tesis bünyesindeki laboratuarda sürekli yapılmakta ayrıca periyodik olarak üniversitelerin test laboratuarında da kalite kontrol testleri yapılmaktadır. Modern teknoloji ürünü olan çelik hasır, kullanım yerine göre zamandan, işçilikten ve tüketimden %35- %40 oranlarında tasarruf sağlar. TSE belgesine sahip olan BMS ÇELİK HASIR SAN. VE TİC. A.Ş. Standard ölçü (2150 x 5000) dışında projeye göre veya ihtiyaca göre özel ebatlarda da üretim yapmaktadır. Ayrıca çelik hasır dışında ST IVB kalitesinde Ø 4 mm den Ø 12 mm ´e kadar düz ve nervürlü ( 1 mt - 12 mt arası ) çelik çubuk veya kangal üretilmektedir. BMS ÇELİK HASIR SAN. VE TİC. A.Ş. Türkiye?deki iddialı konumunun yanı sıra Türkiye?nin Çelik Hasır ihracatında %30 unu gerçekleştirmektedir. İhracat yapılan ülkelerin bazıları ABD - Yunanistan - K.K.T.C. - Libya - Irak - Nijerya - Kuzey Yemen - Almanya - Rusya - Jameika - Suriye - Arnavutluk - İsrail - Hırvatistan ve Afrika sayılabilir. Sürekli kaliteyi ilke edinen BMS ÇELİK HASIR SAN. VE TİC. .A.Ş. mutlak müşteri memnuniyetini de kendine ilke edinmiştir. Bu nedenle BMS ÇELİK HASIR SAN. VE TİC. A.Ş. uzman kadrosuyla çelik hasır ve soğuk çekme çelik çubuk konusundaki her türlü soru ve sorununuzu en kısa sürede cevaplar ve kavuşur.  

Bms Çelik Hasır Sanayi Ve Ticaret A.ş. olarak bizler hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Profesyonel ve en güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile faydalanabilmek için firmamız ile irtibat kurun.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı hızlıca çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili tüm bilgilere bu sayfadan rahatça erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Web sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02164728800 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres ve e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ek olarak konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak bizler alanında öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı