Bizofis Consulting

Firma No
EBB42356E3
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Matbuat Sokak Durukan İş Merkezi No. 17/6 Esentepe - Şişli / İstanbul
Telefon
02122121898
Web Site
bizofis.com
E-Posta
info@bizofis.com
Görüntülenme
14085
Navigasyon
Yol Tarifi
Founded in 2003, Bizofis is a consulting and service company. Bizofis boasts delivering exceptional value to clients all over the country. Here on our web-site, you can learn more about how we help our clients develop and execute strategies to address their most pressing business challenges. Our relationships with our partners; Comarch and Microsoft allow us to deliver cutting-edge customer-based solutions to keep our clients ahead of the curve. Our consulting unit focuses on improvement of business processes regarding strategies and business models of our mid to large-scale corporate clients. We also review the business strategies of companies and offer organizational restructuring, considering core competencies and market forces. On service side, Bizofis is the biggest EDI service provider of Turkey. Bizofis offers Comarch EDI platform to its client base of nearly 750 companies and 13 biggest retail chains. Turkey?s biggest brands various industries like Coca Cola İçecek, Efes Pirsen, Mey İçki, PG, Kimberly Clark, Hayat Kimya, FritoLay, Sütaş, Barilla, British American Tobacco, Namet, Tukaş, Tariş, Sony, Samsung, Arçelik, Osram, Viko, Korozo, Vileda (FHP), JohsonJohnson, Varta, Tefal, Marshall (AkzoNobel), ECA (Elginkan), Kale Seramik and Mattel can be counted among our clients. Bizofis, regarding its long years of experience in document exchange business, has been approved as Private Integrator for e-invoice services by Revenue Administration of Turkey in August 2013. Bizofis cooperates with Comarch and uses Comarch EDI as a solution platform for both E-Invoice and E-Archive services. Bizofis has accomplished to gain very unique multinational enterprises (like JohnsonJohnson, SC Johnson, Sony, Varta, Ferrero, Osram, Yazaki, FHP, Mattel.) who are leaders of their industries, to its reference list. Bizofis, with its state of the art solution platform and highly experienced team, targets to be the biggest boutique services provider to industry leading corporates in e-invoice business. Bizofis has adopted an integrated management system, which comprises of the ISO 22301 Business Continuity Management, ISO 20000 Information Technologies Service Management and ISO 27001 Information Security Management Systems. Furthermore, Bizofis has been accredited to consult in TURQUALITY projects as both IT advisor and Management Consultant since 2011.  

Profesyonel ya da en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile faydalanmak için lütfen firmamız ile iletişim kurunuz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak bizler konusunda tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı biçimde çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmaktayız.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bütün bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02122121898 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; müşterilere en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Bizofis Consulting olarak biz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla bizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Aldığınız ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için oldukça önemlidir.

Bizi ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da konum bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı