Biz Elektronik

Firma No
F052FAB8C2
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yeşilırmak Sokak No: 4/A Sıhhiye Ankara
Telefon
03122311819
E-Posta
murat@bizelektronik.com
Görüntülenme
12711
Navigasyon
Yol Tarifi
Hakkımızda Mağaza Ekipmanları ve Otomasyonları konusunda küçük ve büyük çaplı marketlere imzasını atmış konusunda lider bir firmadır. Mağaza ve marketler için çeşitli ekipmanların imalat, ithalat ve satışını yapan BİZ ELEKTRONİK MAĞAZA EKİPMANLARI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.?nın, marketlere tüm ihtiyaçlarını karşılayacak anahtar teslimi çözümler önerebilme arayışı neticesinde, 1994 yılında BIZERBA Elektronik Terazilerinin temsilciliğini almasıyla ilk kez bir Elektronik Grubu oluşurulmuştur. Başlangıçta yanlızca elektronik terazilerle sınırlı olan BIZERBA temsilciliği 1995 KASIM ayından sonra, müşteri memnuniyetinin dışa yansıması ve başarılı bir satış trendi neticesinde, BIZERBA ´nın ürettiği tüm ürünleri kapsayacak şekilde genişlemiştir. Elektronik cihazlar ve otomasyon projeleriyle ilgilenmek üzere teşkil edilmiş olan elektronik grubu 1997 yılında, ÜÇGE ELEKTRONİK CİHAZLAR A.Ş. adıyla ayrı ve bağımsız bir şirket haline dönüştürülmüştür. Bu gün BİZ ELEKTRONİK MAĞAZA EKİPMANLARI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Alman BIZERBA Markalı ürün gruplarında Endüstriyel Çözümler olarak, tam otomatik tartım ve Etiketleme sistemleri, checkweigher, Monoray Tartım sistemleri, Et ve Kemik Testereleri, Et dövücüler, Tam otomatik dilimleyciler ile hassas teraziler, retail sektör çözümleri arasında, Sistem Terazileri, Dilimleme Makineleri bulunmaktadır. Almanya?da üretilen KOMET Markalı Ürün gruplarında, Vakum Maknileri, Map Ambalaj Makineleri ile Thermoform Makineleri, ile JULABO Sous Vide olarak bilinen düşük ısıda, vakum ambalaj içinde ki et, tavuk, balık ve sebzeleri, çok daha lezzetli özel bir pişirme makinesinin satışını yapmaktadır. İtalya?da üretilen REWEBO markalı ürünleri; Dilimleme Makineleri, Strech makineleri ile et işleme makineleri bulunmaktadır. Elektronik ve Müzik Marketler için Müzik Dinleme sistemlerin de İsviçre?de üretilen PATACO markasının temsilcisidir. Ayrıca, POS Kasa çözümleri, Mağaza Otomasyon Yazılımları, El Terminali çözümler, Barkod Makineleri, Profesyonel UPS (Güç Kaynağı) çözümleri ve sarf malzemeler satışı, Microsoft yazılımları satışı yapmaktadır. BİZ ELEKTRONİK MAĞAZA EKİPMANLARI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. satışını yapmış olduğunu tüm ürünlerin, eğitim, kuruluş, servis ve bakım işlemlerini tecrübeli personeli ile ülke genelinde aynı standartlarda yapmaktadır.  

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere bu sayfadan hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Biz Elektronik , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmekte.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmekteyiz. Ayrıca konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak bizler konusunda beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmaktayız.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz ya da konum bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Mükemmel veya kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlar ile faydalanabilmek için firmamız ile iletişim kurun.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 03122311819 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Aldığınız ve alacağınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı