Biz Elektronik

Firma No
0EEB72463B
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yeşilırmak Sokak No: 4/A Sıhhiye Ankara
Telefon
03122311819
E-Posta
murat@bizelektronik.com
Görüntülenme
13131
Navigasyon
Yol Tarifi
Hakkımızda Mağaza Ekipmanları ve Otomasyonları konusunda küçük ve büyük çaplı marketlere imzasını atmış konusunda lider bir firmadır. Mağaza ve marketler için çeşitli ekipmanların imalat, ithalat ve satışını yapan BİZ ELEKTRONİK MAĞAZA EKİPMANLARI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.?nın, marketlere tüm ihtiyaçlarını karşılayacak anahtar teslimi çözümler önerebilme arayışı neticesinde, 1994 yılında BIZERBA Elektronik Terazilerinin temsilciliğini almasıyla ilk kez bir Elektronik Grubu oluşurulmuştur. Başlangıçta yanlızca elektronik terazilerle sınırlı olan BIZERBA temsilciliği 1995 KASIM ayından sonra, müşteri memnuniyetinin dışa yansıması ve başarılı bir satış trendi neticesinde, BIZERBA ´nın ürettiği tüm ürünleri kapsayacak şekilde genişlemiştir. Elektronik cihazlar ve otomasyon projeleriyle ilgilenmek üzere teşkil edilmiş olan elektronik grubu 1997 yılında, ÜÇGE ELEKTRONİK CİHAZLAR A.Ş. adıyla ayrı ve bağımsız bir şirket haline dönüştürülmüştür. Bu gün BİZ ELEKTRONİK MAĞAZA EKİPMANLARI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Alman BIZERBA Markalı ürün gruplarında Endüstriyel Çözümler olarak, tam otomatik tartım ve Etiketleme sistemleri, checkweigher, Monoray Tartım sistemleri, Et ve Kemik Testereleri, Et dövücüler, Tam otomatik dilimleyciler ile hassas teraziler, retail sektör çözümleri arasında, Sistem Terazileri, Dilimleme Makineleri bulunmaktadır. Almanya?da üretilen KOMET Markalı Ürün gruplarında, Vakum Maknileri, Map Ambalaj Makineleri ile Thermoform Makineleri, ile JULABO Sous Vide olarak bilinen düşük ısıda, vakum ambalaj içinde ki et, tavuk, balık ve sebzeleri, çok daha lezzetli özel bir pişirme makinesinin satışını yapmaktadır. İtalya?da üretilen REWEBO markalı ürünleri; Dilimleme Makineleri, Strech makineleri ile et işleme makineleri bulunmaktadır. Elektronik ve Müzik Marketler için Müzik Dinleme sistemlerin de İsviçre?de üretilen PATACO markasının temsilcisidir. Ayrıca, POS Kasa çözümleri, Mağaza Otomasyon Yazılımları, El Terminali çözümler, Barkod Makineleri, Profesyonel UPS (Güç Kaynağı) çözümleri ve sarf malzemeler satışı, Microsoft yazılımları satışı yapmaktadır. BİZ ELEKTRONİK MAĞAZA EKİPMANLARI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. satışını yapmış olduğunu tüm ürünlerin, eğitim, kuruluş, servis ve bakım işlemlerini tecrübeli personeli ile ülke genelinde aynı standartlarda yapmaktadır.  

Almayı planladığınız hizmetle ilgili tüm bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Biz Elektronik olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle firmamızla irtibat kurmanız halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Aldığınız ya da almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de önemlidir.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Mükemmel ya da en güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlarla yararlanmak için firmamızla iletişime geçin.

İşletmemizi ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya harita bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Firma olarak biz alanında değerli firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için irtibat no: 03122311819 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı