Birinciler Group Birinciler Group İnş.Ahmet Birinci Ve Hissedarı İstanbul Arnavutköy Hadımköy (Boyalık)

Firma No
CB398DF220
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Dursunköy Mah.Boyalık Cad.No:18 Hadımköy (Boyalık) Arnavutköy İstanbul
Telefon
2127917102
Yetkili
Firma Rehberi
Web Site
www.birincilergroup.com
Görüntülenme
11642
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız Bakırköy ve Bahçelievler semtlerinde inşaat faaliyetlerine başlamış olup eski ve köklü bir firmadır. ikinci kuşak olarak müteahhitlik hizmeti ve lüks daire inşaat projelerine de Arnavutköy ve Hadımköy semtlerinde devam etmekte olup yakın za   İnşaat,müteahhit,kat karşılığı,birinciler

İşletmemizi ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Profesyonel ve en kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile yararlanmak için lütfen bizimle irtibat kurun.

Sahip olduğunuz ve almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon no: 2127917102 Ayrıca web sitemizde bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Firma olarak bizler konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Birinciler Group Birinciler Group İnş.Ahmet Birinci Ve Hissedarı İstanbul Arnavutköy Hadımköy (Boyalık) olarak biz vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile firmamızla iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Alacağınız hizmetlerle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı