Bio Göl Havuz

Firma No
20B95E596E
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Maltepe Mah. Gençlik Cad. Kırağı Sk. 12/2 Çankaya / Ankara
Telefon
03122303070
Yetkili
Gürbüz BAŞTUĞ
Web Site
biogolhavuz.com
E-Posta
bilgi@biogolhavuz.com
Görüntülenme
12593
Navigasyon
Yol Tarifi
Her mevsim estetik ve suyun mevcut olduğu bir bahçeyi hayranlıkla seyredip içinde gece veya gündüz yüzmek istemez misiniz? Bio Göl Havuz olarak herhangi bir kimyasal madde kullanmaksızın, biyolojik göletlerdeki bitkilerle veya bitkilere ihtiyaç duymadan suyun özel filitrelerden geçirilerek içme suyu temizliğinde bir su içinde yüzme keyfi yaşayacağınız bir imkânın sağlandığı doğal ekolojik sistemleri kurguluyor ve hizmetinize sunuyoruz.  

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 03122303070 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Bio Göl Havuz olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle şirketimizle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirmektedir.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak bizler sektöründe tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, problemlerinizi en kısa zamanda çözmeyi hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Profesyonel ve güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen firmamızla iletişime geçin.

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetler için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de önemlidir.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bizi ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve konum bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

İletişim kurduğunuzda hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; size en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı