Bilenpen Pencere ve Kapı Sistemleri

Firma No
0ED907C29A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yamanevler Mah.Küçüksu Cad.Ayfer Sokak No:74/a Ümraniye İstanbul/Türkiye
Telefon
02165214352
Web Site
bilenpen.com.tr
E-Posta
info@bilenpen.com.tr
Görüntülenme
13134
Navigasyon
Yol Tarifi
1992 yılında Pvc,alüminyum doğrama ve ısı cam imalatı üzerine kurulan firmamız,her geçen gün imalat yelpazesini artırarak 2007 yılından itibaren küpeşte aksesuar imalatı ve 2010 yılından itibaren pvc panel kapı imalatına başlayarak ürün imalat zincirine yenilerini ekleyerek üretimine emin adımlarla devam etmektedir. Alüminyumda bu güne kadar çok iyi yerlere geldik imalatımızda en iyi malzemeleri kullanarak kaliteli yapılara imza attık. ayrıca kullandığımız ürün yelpazesini genişleterek her gün bir adım daha ilerlemek için çalıştık. bunun sonucunda strüktürel Silikon Cephe,Sky Light, kapaklı cehpe, transparan cephe, alüminyum kompozit panel, ısı yalıtımlı alüminyum doğramalar yaptık... Şirketimizin hedef sectiği her gün bir adım daha büyümenin bir sonucu olarak 1999da ısı yalıtımlı çift cam imalatında başladık Çift cam imalatı yanında buz tek cam, dekoratif cam,farklı kalınlıkta tek camlar,opak cam,satışını sürdürmekteyiz.. 2000´de pvc imalatın başladık PVC imalatıyla birlikte yeni şirketimizin bünyesinde Siding kaplama, Mutfak Dolapları, Duşakabin, satış ve montajı yapılmaktadır. Sonuç olarak; Bu yola çıkarken kendimize prensip olarak seçtiğimiz ´ Müşteri memnuniyerti ve daima bir adım daha ilerlemek´ ilkelerimizi uygulayabilmek için çalışmalarımızı Teknolojinin bütün ,imkanlarından faydalanarak aralıksız olarak sürdürmekteyiz...  

Sahip olduğunuz veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak bizler alanında öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba göstermekteyiz.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı tüm bilgilere sayfamız üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; size en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02165214352 Ayrıca web sitemizde bulunmakta olan açık adres ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Mükemmel veya kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen irtibat kurun.

Bilenpen Pencere ve Kapı Sistemleri olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirecektir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı