Bilen Danışmanlık

Firma No
BB2337B1AC
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
1101 sokak 4/16 Çankaya / Öveçler / ANKARA
Telefon
03124410773
Web Site
bilendanismanlik.org
E-Posta
info@bilendanismanlik.org
Görüntülenme
14523
Navigasyon
Yol Tarifi
Ekonomik rekabetin gerisinde kalmamak, değişimi yakalamak için yönetim danışmanlığı ve bunları destekleyen eğitim hizmetlerimiz ile Endüstri, Gıda, Çevre, Makine Mühendisi uzman kadromuzla yanınızdayız. Firmalar arası acımasız rekabetin gerçekleştiği günümüzde, her alanda yeni yatırımlar, yeni atılımlar, hızlı gelişmeler ve değişimlerin birbirini izlediği bir çağı yaşamaktayız. Bu ekonomik platformun en önemli kriterlerden olan müşteriler, belgelendirilmiş yönetim sistemlerine sahip ve personelini sürekli geliştiren kuruluşları tercih etmektedir. Bu durum geçerli bir yönetim sistemine sahip olmayan kuruluşların, ilerleyen yıllarda pazar paylarını koruyamayacaklarını göstermektedir. Bu ihtiyaçlardan yola çıkan BİLEN DANIŞMANLIK, farklı organizasyonlara, Yönetim Sistemleri doğrultusunda eğitim ve danışmanlık desteği vererek iyileştirilmesine katkıda bulunmaktadır.  

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizi ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres ya da konum bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Alacağınız hizmetle ilgili bütün bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlarla yararlanmak için lütfen firmamız ile iletişim kurun.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi ve tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; size en mükemmel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Ek olarak konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak biz sektöründe değerli firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

Bilen Danışmanlık olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle bizimle irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Sahip olduğunuz veya almayı düşündüğünüz hizmetler için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon no: 03124410773 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı