Bika Servis Oto Onarım Ve Yedek Parça

Firma No
9A221FFA26
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Namık Kemal Mahallesi Fatih Sultan Mehmet C. No:26 34519 Esenyurt İstanbul
Telefon
02124560456
Web Site
bika.com.tr
E-Posta
bilgi@bika.com.tr
Görüntülenme
14907
Navigasyon
Yol Tarifi
1993 yılında İstanbul Mecidiyeköy ?de otomotiv sektöründe faaliyet göstermeye başlayan şirketimiz, 1997 yılında bugünkü mevcut ortaklık yapısına kavuşmuştur. Şirketimiz kuruluşundan, yeni ortaklık yapısına kavuşuncaya kadar geçen süreçte sadece Renault otomobilleri satışı ile iştigal ederken, yeni hissedarlara geçişle birlikte Kartal Soğanlık ?ta Renault Yetkili Servisliğine de başlamış ve satış yerini de Beşiktaş?a taşımıştır. 1999 yılından bu yana Mimarsinan Büyükçekmece ?de Renault satış ve Renault servis hizmetleri veren plazamız satın alınmış ve yaklaşık üç yıl Büyükçekmece, Beşiktaş ve Soğanlık ?ta Renault Yetkili Satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmüştür. 2000 yılında yayımlanan rekabet kurulu tebliğiyle ülkemizde bölge sistemine geçişle birlikte Beşiktaş ve Soğanlıktaki işyerlerini tamamen kapatarak Büyükçekmece bölgesinde faaliyetlerine devam eden şirketimiz 2004 yılında Avcılar ?da 16.000 m2 ?lik yeni tesisini devreye almıştır. Sonrasında Avcılar tesisini Esenyurt ´a taşıyarak şu an itibari ile Esenyurt ve Büyükçekmece ´de hizmetine devam etmektedir ayrıca Haramidere ?de sektöre yeni bir soluk katacak yeni tesisinin inşaatını da sürdürmektedir. 1997 yılından bugüne aynı hissedar yapısıyla ticari hayatına devam eden şirketimiz o günden bugüne yaklaşık 40 bin tüketiciyi Renault 0 km otomobille tanıştırırken ayrıca Bika 2.el markasını oluşturmuş ve 2. el otomobil ticaretinde uygulamaya aldığı otomobili müşterilerinin üzerinden devralıp, tüm bakımlarını ve onarımlarını gerçekleştirerek 2 yıl garantili satışa sunma yöntemiyle bu ticarete yeni bir boyut getirmiş ve tüketicinin gönlünde taht kurmuştur. 2001 yılından itibaren merkezi Almanya ?da bulunan ve otomobil ve showroom ekipmanları pazarlaması yapan AHB şirketinin Türkiye Distribütörlüğünü alan şirketimiz 2007 yılından itibaren Suzuki Yetkili Satıcılık ve servislik hizmetini de sürdürmektedir. 1997 yılından bu yana Bika Sigorta Aracılık Hizmetleri unvanıyla sigorta aracılık faaliyetlerini sürdüren şirketimiz ayrıca inşaat, inşaat taahhüt, gayri menkul yatırımlarıyla birlikte 2009 yılından itibaren tarım alanında da yatırımlara başlamıştır. Şirketimizde halen 170 kişi çalışmakta olup, hissedarlarımız yarınlarımız için yol haritamızı; -Marka, şirketimiz çalışanı ve müşterilerimizin beklentilerinin karşılanması -Dürüst ticaret yapılması ve verilen sözlerin mutlaka yerine getirilmesi -Sektörde yaşanması gereken gelişmelerde öncülük -Çalışanlarımıza ve müşterilerimize yaşattırılacak samimiyet ve kalite hissi ile müşteri mutluluğunun sağlanması -İstihdamın artırılması yönünde sürekli olarak çalışma ve bu yönde başarı sağlanabilmesi için elde edilen kaynakların sürekli olarak yeni yatırımlara yönlendirilmesi -Vergisini tam ve zamanında ödeyerek ülkemiz gelişimine katkı olarak belirlemişlerdir.  

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Bu sayfadan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02124560456 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres ve konum bilgimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

İşletmemizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak bizler alanında değerli firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bu yüzden, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla durmadan çalışmaktayız.

Bika Servis Oto Onarım Ve Yedek Parça olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla bizle irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirmekte.

Mükemmel ve güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen firmamızla irtibat kurun.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Aldığınız veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı