Beta Akvaryum

Firma No
9FF72353A5
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yarımburgaz Mahallesi, Atatürk Caddesi, No;10/B 34306 Altınşehir Küçükçekmece/İSTANBUL
Telefon
02126781230
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
betaakvaryum.com
E-Posta
iletisim@betaakvaryum.com
Görüntülenme
13426
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye´nin bir çok şehrine ürün ve hizmet sunmaktadır ve 2002 yılından itibaren de Yunanistan başta olmak üzere bir çok Balkan ve Arap Ülkeleri ile ihracat yönünde ilişkiler geliştiriştir. . Firmamız aylık 900 akvaryum üretim kapasitesine sahiptir. . Beta Akvaryum olarak ev, ofis, su ürünleri ithalatçıları, üreticiler, akvaryum satışı yapan pet shoplar vb. için hobi ve ticari amaçlı özel isteklere uygun tatlı ve tuzlu su akvaryumları, filtrasyon sistemleri(sump), teşhir tankları, satış ve üretim setleri, metal konstrüksiyonlar ve mobilya dolaplar üretmekteyiz. . Beta Akvaryum yerli materyalleri kullanarak, maksimum kalitedeki üretimi gerçekleştirmeyi, akvaryum üretimi ve teknikleri konusunda uzmanlaşmayı ve %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı kendisine misyon edinmiştir. . Vizyonumuz 2006 yılında başladığımız, yeniden yapılanma çerçevesinde firmamızın üretimi olan ürünleri Avrupa Standartlarına ulaştırmak ve öncelikle yurt içi sektörde, nitelik ve nicelik konularında en üst basamaklara yerleşmektir.  

Beta Akvaryum , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak firmamızla iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Firma olarak sektöründe değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı biçimde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba sarf etmekteyiz.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanmak için firmamızla irtibata geçiniz.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02126781230 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; size en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili bütün bilgilere bu sayfadan hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya harita bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için önemlidir.

Bizimle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı