Best Mermer

Firma No
647B0C2394
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Ankara Asfaltı Üzeri Cezaevi Arkası Kocabaş Kasabası Honaz Denizl
Telefon
02588146045
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
bestmermer.com.tr
E-Posta
bilgi@bestmermer.com.tr
Görüntülenme
12595
Navigasyon
Yol Tarifi
Herbiri konularında yüksek öğrenim almış ve uzun yıllar bu sektörde tecrübe kazanmış dört ortağın katılımı ile 1995 yılında, üretiminin tamamını yurt dışına pazarlamak üzere kuruldu. Kuruluşumuzdan bugüne kadar makine parkının alımı, ürün kalite standartlarının oluşturulması, uygun personelin seçimi ve eğitimi başta olmak üzere, tüm kurumsal prensip ve standartlarımız kuruluş amacımız olan ihracatın gerektirdiği hassas normlara uygun olarak belirlenmiş olup gerek yatırımın gerekse üretiminin her aşamasında tavizsiz olarak uygulanmaktadır. Fabrika yatırımını, işletmekte olduğumuz Traverten sahalarının 3 km. yakınına taşıyarak yeniden yapılanmasını tamamlayan şirketimiz, aynı zamanda Amerika - Orlando´ da açtığı satış deposu ile, hammadde üretiminden başlayarak, nihai tüketiciye ulaşana kadar olan sürecin her aşamasında, kendi organizasyonu ile yer alarak tam bir entegre yapıya sahip olmuştur. Traverten sahalarımızdan çıkardığımız 20.000 metreküp / yıl, bloklarımızı, 30.000 metrekare açık alana kurulu 6000 metrekare kapalı alandaki tesislerimizde işleyerek, 400 - 500 konteynır / yıl kapasitemizle, doğanın bizlere bahşettiği bu güzellikleri dünyanın hangi noktasında olursa olsun, ulaşabildiğimiz tüm insanlarla paylaşmak istiyoruz. Bugün gerek hammadde ocaklarında, gerekse üretim tesislerimizde, şirket unvanımızı slogan olarak kabul ediyor ve daima en iyiyi sunabilme çabası içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz.  

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; size en iyi hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile yararlanmak için lütfen bizimle irtibata geçin.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı planladığınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02588146045 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Best Mermer olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle şirketimizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak bizler alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

Alacağınız hizmetle alakalı bütün bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı