Bes Yapı Sakarya

Firma No
1E46975572
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Çark Caddesi Arabacı Alanı Mh. No:79 Adapazarı / Sakarya
Telefon
0 264 211 46 48
E-Posta
 bes@besaydinlar.com
Görüntülenme
15216
Navigasyon
Yol Tarifi
Bes Yapı Sakarya Toplumuzun ihtiyaçlarına cevap verebilmek, büyümede tam odaklılık, ülke çıkarları doğrultusunda katma değer sağlamak, çalışanlarımıza değer vermek. Toplumuzun ihtiyaçlarına cevap verebilmek, büyümede tam odaklılık, ülke çıkarları doğrultusunda katma değer sağlamak, çalışanlarımıza değer vermek. Toplumuzun ihtiyaçlarına cevap verebilmek, büyümede tam odaklılık, ülke çıkarları doğrultusunda katma değer sağlamak, çalışanlarımıza değer vermek. Toplumuzun ihtiyaçlarına cevap verebilmek, büyümede tam odaklılık, ülke çıkarları doğrultusunda katma değer sağlamak, çalışanlarımıza değer vermek. VİZYON Kalite ve ayrıcalıklı hissedilme duygusunu ön planda tutarak insanımızın yaşam kalitesini yükseltmek, yenilikçi yapımızla müşteri beklentilerini işimizin her alanında karşılayarak, uçtan uca kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamak.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en mükemmel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

İşletmemizi ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bes Yapı Sakarya olarak bizler hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak bizler konusunda değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

Mükemmel ya da güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen bizler ile irtibat kurun.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 0 264 211 46 48 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa sürede çözüm sunmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Aldığınız veya alacağınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için çok önemlidir.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı