Berberoğlu OTOMOTİV Aybastı

Firma No
6672BC3C33
İl
Ordu
İlçe
Aybastı
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Reşadiye caddesi no 51.A perşembe Yaylası Güzergahı, 52500 Aybastı/Ordu
Telefon
0535 255 09 40
Görüntülenme
3043
Navigasyon
Yol Tarifi

Düğündüğünüz hizmetle ilgili tüm bilgilere sayfamız üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Aldığınız veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; size en mükemmel hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmekteyiz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak biz konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, problemlerinizi en hızlı biçimde çözmeyi hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 0535 255 09 40 Ayrıca sayfada bulunmakta olan açık adres veya e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Berberoğlu OTOMOTİV Aybastı , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Ordu Aybastı lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Profesyonel veya en kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen bizimle irtibata geçin.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı