Bektaşlar Oto Elektrik

Firma No
FEF9570C8F
İl
Manisa
İlçe
Saruhanlı
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Cumhuriyet, Zafer Sk. No:8, 45800 Saruhanlı/Manisa
Telefon
(0236) 357 17 95
Görüntülenme
2663
Navigasyon
Yol Tarifi

Bektaşlar Oto Elektrik olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Manisa Saruhanlı bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmektedir.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; size en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözmeyi hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bizleri ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya konum bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Mükemmel veya en güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlar ile faydalanmak için lütfen iletişime geçiniz.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Alacağınız hizmetlerle ilgili bütün bilgilere web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için irtibat no: (0236) 357 17 95 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ve almayı planladığınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için çok önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı