Bekir Çobanoğlu Veteriner Kliniği

Firma No
90E013D3C7
İl
Trabzon
İlçe
Vakfıkebir
Sektör
Veteriner
Adres
Çarşı, 14 Şubat Kurtuluş Cad. Esnaf Kefalet Binası, 61400 Vakfıkebir/Trabzon
Telefon
0542 261 12 37
Görüntülenme
6868
Navigasyon
Yol Tarifi

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için işletmemizle irtibata geçin.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en iyi hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Bekir Çobanoğlu Veteriner Kliniği olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Trabzon Vakfıkebir ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak firmamızla iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirmektedir.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak bizler sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözmeyi hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Aldığınız veya almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de önemlidir.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için irtibat no: 0542 261 12 37 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Firmamızı ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya konum bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı