BB Mimarlık Danışmanlık

Firma No
472AC2B899
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İcadiye Bağlarbaşı Yolu NO:24/2 34662 Altunizade/İstanbul/Türkiye
Telefon
02164745900
Yetkili
Özden GÖKSOY
Web Site
bbmimarlik.com
E-Posta
info@bbmimarlik.com
Görüntülenme
14334
Navigasyon
Yol Tarifi
BB MİMARLIK DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. 20 yılı aşan profesyonel tecrübe ve bilgi birikimiyle, ´´geleneği gelecekle bütünleştirmeyi ´´ hedefleyen Mimar Bahadır Başaran tarafından 2004 yılında kurulmuştur. Şirketimiz Yurtiçi ve yurtdışında proje , danışmanlık ve proje yönetimi konularında hizmet vermektedir. Amaç : ´İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olanıdır´ prensibiyle yola çıkarak, inşaat sektöründe modern teknolojiyi kullanarak aynı zamanda mimari kültürel değerlerimize sahip çıkarak fonksiyonel, estetik ve özgün eserler meydana getirmektir. Şirketimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmakla beraber, eserleri ortaya koyarken kaliteli ürünü yapım kalitesiyle beraber müşterimize sunmayı amaçlar. Proje Öncesi Hizmetler: -Yatırım öncesi analizler -Fizibilite çalışmaları Proje Hizmetleri: -Mimari projeler: İş merkezi, konut, villa, hastane, otel, okul, matbaa tesisleri ve endüstriyeyel bina projeleri v.s. -Kentsel tasarım projeleri -Peyzaj projeleri -İç dekorasyon projeleri -Statik-mekanik-elektrik proje kordinasyonu Proje Sonrası Hizmetler: -Danışmanlık : Her türlü mesleki müşavirlik hizmetleri, statik-mekanik-elektrik projelerinin kordinasyonu -Mimari kontrollük: Yapılan projenin yerinde kontrol edilmesi, yapının kaliteli yapılmasının sağlanması -Proje yönetimi: Projenin inşaat metrajı, keşif ve şartnamelerinin hazırlanması, ihale dosyalarının hazırlanması, inşaat tekliflerinin alınması , tekliflerin malsahibi ile birlike değerlendirilmesi, raporlanması ve iş paketlerinin ihale edilmesi, sözleşmelerinin hazırlanması ve imalatın projeye uygunluğunun sağlanması -Taahüt: Kaba, ince dekorasyon inşaat uygulamaları (birim fiyat veya maliyet + kar prensibine göre hertürlü inşaat işlerinin taahhütünün yapılması  

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en iyi hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlarla yararlanmak için işletmemizle irtibata geçin.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Aldığınız veya alacağınız hizmetler için yorumları inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşteriler için oldukça önemlidir.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02164745900 Ayrıca sayfamızda bulunan adres ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz ve konum bilgimiz bu sayfada sunulmaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

BB Mimarlık Danışmanlık olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak bizler ile irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirecektir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Ek olarak konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak biz konusunda değerli firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı