Baykent Mermer

Firma No
2129EE7488
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Organize sanayi Bölgesi 1.Cad.5.Sok. No : 10 AFYONKARAHİSAR
Telefon
02722211444
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
baykentmermer.com
E-Posta
info@baykentmermer.com
Görüntülenme
12931
Navigasyon
Yol Tarifi
Baykentler Mermer Sanayi ve Makina Ticaret Limidet Şirketi ; 1990 yılında Mermer sökteründe kalite, Müşteri Memnuniyeti ve farklı tasarım anlayışıyla Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesinde hizmete girmiştir. Sektörde ismini kaliteyle özleştirmiş , zamanında anahtar teslim taahhütleri, yüksek işçilik kalitesiyle , kısa sürede büyüyerek 7500 m2 açık , 1000 m2 yaklaşan kapalı alanda hizmet vermeye başlamıştır. Modern , Mermeri işleyen İş Makinalarıyla Siz Değerli Müşterilerine anahtar teslim proje taahhütleri hizmeti vermektedir. Firmamız Yurd İçi ve Yurd Dışında Uzman elemanlarıyla anahtar teslimi Mermer ve Mermere dayalı Lüks otel , Motel, Villa , Konaklar, Turizm Kompleksleri , Tatil köyleri başta olmak bir çok alanda çalışmalarına devam etmektedir.   beylikdüzü rehber mersin rehber izmit rehber istanbul rehber büyükçekmece rehber

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02722211444 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İşletmemizi ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen firmamızla iletişim kurunuz.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en hızlı şekilde çözüm sunmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; size en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız ve alacağınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için önemlidir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak bizler alanında beğenilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

Baykent Mermer , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle firmamızla irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirmektedir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı