Baygur Oto Lastik

Firma No
4624B42DDD
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
100.YIL SANAYİ SİTESİ 12-A BLOK NO : 7 Süleymanpaşa - TEKİRDAĞ
Telefon
02822628994
Web Site
bayguroto.tr.gg
E-Posta
bayguroto59@mynet.com.
Görüntülenme
12112
Navigasyon
Yol Tarifi
İŞLETMEMİZ 1990 YILINDA HİZMETE BAŞLAMIŞ OLUP 2006 YILINA KADAR ISUZU YETKİLİ SERVİSİ VE YEDEK PARÇA BAYİİ OLARAK HİZMET VERMİŞTİR.2006 YILININ İLK AYLARINDAN İTİBAREN OTO LASTİK SEKTÖRÜNE GİRMİŞ OLUP BAYGUR OTO OLARAK SİZ DEĞERLİ MÜSTERİLERİMİZİN HİZMETİNE AÇILMIŞTIR. LASTİK SATIŞ VE SATIŞ SONRASI HİZMETLE BERABER ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI´NDAN TESCİLLİ EGZOZ EMİSYON PULU DA VEREREK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMETLERİMİZİ SUNMAYA DEVAM EDECEKTİR.  

Baygur Oto Lastik olarak biz sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirecektir.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 02822628994 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres veya e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Profesyonel ve en kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen bizler ile iletişime geçin.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Alacağınız hizmetlerle ilgili bütün bilgilere bu sayfadan hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Aldığınız ya da alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ya da müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

İletişim kurmanız halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; müşterilere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Ayrıca konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak bizler alanında öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı