Batu Mermer

Firma No
74141FF299
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Antalya Karayolu 5.Km Karanlıdere Caddesi No:8 Bucak-Burdur
Telefon
02483171340
Yetkili
İsa KAÇAR
Web Site
batumermer.com
E-Posta
info@batumermer.com
Görüntülenme
12664
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız 2005 yılı Nisan ayından bu yana faaliyette olup, kendi alanında en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarını durmaksızın sürdürmektedir. Yurtiçi ve yurt dışı pazarda etkin bir pazarlama ağına sahip olan firmamız, kaliteyi uygun fiyata sunma politikası ile hareket etmektedir. Entegre bir tesis olma yolunda ilerleyen Batu mermer, ürünlerini oluştururken hammadde olarak 3 çeşit doğaltaş kullanılmakta olup ve bunların tamamını (%100) kendi ocaklarından çıkarılmaktadır. Türkiye?de önemli projeler ve otellere taş tedarikçisi olarak çalışmaktayız. Şu anda faaliyette olan Galaxy Silver® Mermer Isparta, Ottomon Brown® Moon Green® Mermer Burdur, Batu Barida Bej® Mermerin çıktığı Isparta ocaklarımız bulunmaktadır. Bunlardan dönemsel olarak çalıştığımız ocaklarımızda vardır. beylikdüzü rehber mersin rehber izmit rehber istanbul rehber büyükçekmece rehber  

Alacağınız hizmetle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Batu Mermer , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmekte.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02483171340 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; sizlere en mükemmel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Aldığınız ya da almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak konusunda değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizleri ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres veya konum bilgimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı