Batı Pres Makina Kalıp İmalat Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Firma No
499A68F079
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
´OSB III. Kısım Necip Turagankur Cd. No: 17 45030 MANİSA´
Telefon
02362130580
E-Posta
info@batipres.com
Görüntülenme
12321
Navigasyon
Yol Tarifi
1984 yilindan beri beyaz esya sektöründe faaliyet gösteren BATI PRES , günümüz piyasa kosullarinda, tasarimin ve kalitenin gelecekte varolmanin temel kosulu olarak görmektedir. Beyaz esya sektöründeki gelismeler dogrultusunda metal ve emaye konusunda kendini gelistiren firmamiz emayeli ocak üstü lama izgara imalatina 2000 yilinda baslamistir. BATI PRES sahip oldugu üstün üretim teknolojisi ile ürünlerinin kalitesine özel önem göstermektedir.Hammadde girisinden mamul çikisina kadar her adimda uygulanan,laboratuar deneyleri, ürünlere yönelik denetim ve ürün ömür testleri gibi kontrol sistemleriyle mamul kalitesini güvence altina almaktadir. BATI PRES müsterilerinin mevcut ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerinin tatminini saglamak ve kaliteli ürün,tam zamaninda teslimat ve en uygun fiyat prensipleri dogrultusunda izgara üreterek rekabet gücünü sürekli arttirarak 2010 yilina kadar sektöründe uluslararasi firmalar arasinda yer almak BATI PRES müsterilerinin beklentilerine kalite ve istikrarla cevap vermek,çalisanlarinin niteliklerini ve memnuniyetini üst noktalara çikarmak ve sürekli gelistirmek,tüm iliskilerinde adil, yalin, güvenilir ve saygin bir kurulus olarak is ahlakini esas alan dürüst faaliyetler yürütmek,çevreye ve topluma karsi sorumluluklarinin bilincinde ve tüm degerlerinde yenilikçi, simge bir kurulus olmak amacindadir.  

Batı Pres Makina Kalıp İmalat Sanayi Ticaret Ltd. Şti. , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle şirketimizle irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Bizleri ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da konum bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bilginiz olsun konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak bizler alanında beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla azami çaba sarf etmekteyiz.

Alacağınız hizmetle alakalı tüm bilgilere sayfamız üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için çok önemlidir.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02362130580 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen bizler ile irtibat kurun.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı