Başer Otomotiv

Firma No
B9D0EDF07C
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Eryaman Sincan Yolu No:199 Sincan / ANKARA
Telefon
03122698000
Web Site
baseroto.com
E-Posta
info@baseroto.com
Görüntülenme
12474
Navigasyon
Yol Tarifi
Ford Otosan Yetkili satıcı olan şirketimiz, faliyetlerini 1996 yılıdan itibaren Eryaman - Sincan karayolu üzerindeki 16.000 m2´lik kapalı alana sahip plazasında yürütmektedir. 1980 yılından itibaren otomobil sektöründe hizmet veren firmamız sizlere her zaman daha iyi hizmet sunmayı amaçlamıştır. Başer Ford Plaza´da tüm Ford ürünlerinin satış, servis, boya ve kaporta, yedek parça, ikinci el alım/satım, takas, sigorta, rot/balans, anlaşmalı servis hizmetleri, aynı çatı altında uzman eğitimli kadro tarafından sunulmaktadır. Koşulsuz müşteri mutluluğunu kendine ilke edinmiş Başer Ford Plaza, gelişen müşteri hizmet felsefesine uygun olarak plaza ve bütün departmanlarında sürekli iyileştirmeler yapmakta, mükemmel hizmeti, kendine hedef olarak seçmektedir.  

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de önemlidir.

Bizi ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres ve konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Profesyonel ve güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile yararlanmak için lütfen iletişim kurunuz.

İletişim kurduğunuzda hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için irtibat no: 03122698000 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Başer Otomotiv olarak biz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak biz konusunda öncü firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bu yüzden, problemlerinizi en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa sürede çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı