Başarırlar Mermer

Firma No
932D470A01
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Onaç Mah. Ertuğrulgazi Cad. No:12 Bucak / Burdur
Telefon
02483253461
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
basarirlar.com
E-Posta
info@basarirlar.com
Görüntülenme
12635
Navigasyon
Yol Tarifi
Doğal taş insanoğlu tarafından bilinen en eski ve en sağlam yapı malzemesidir.Hiçbir şey doğal taştan daha doğal ya da hiçbir şeyin güzelliği doğal taşın güzelliğinden daha nefes kesici değildir.Ocakçı, imalatçı ve ihracatçı bir firma olan Başarırlar Mermer, dünyanın en iyi travertenlerinin yeri olan Türkiye merkezlidir.Türk Traverteni´nin uzmanı olan firma, medium, açık, walnut, kayu walnut, noce ve gümüş gibi prestijli seleksiyonları çeşitli ölçülerde sunar. Belgelerimiz 20 yılı aşkın tecrübe ile, geniş bir yelpazede kaynak kullanımı ve düşük maliyet çözümleri sunmada, etkili bir uzmanlığa sahiptir.Başarırlar Mermer, doğal taşın ve tarih boyunca mimariye olan paha biçilemez katkısının tutkunudur.Hiç bir materyal, doğal taşın güzelliği, gücü ve zamanın test ettiği dayanıklılığı ile kıyaslanamaz.Modern çevrede ve mekanlarda kullanımını kolaylaştırdığımız geleneksel, uzun ömürlü bir ürünü sunuyoruz.Ürünlerimiz halk kullanımına açık olan ofisler,okullar,oteller,perakende satış yerleri ve daha birçok büyük projede kullanılmaktadır.Yine iç dizayna yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.İnsanların yaşamak ve çalışmak isteyecekleri, çekici ve uzun ömürlü mekan yaratmaya yönelik doğal taş üretimi bizce devamlılığın ana ilkesidir.Bu yüzden, inşa edilen mekanın dizaynında ve görünümünde kullanılan doğal taş ürünleri önemli bir role sahiptir.Mekanlarınızda doğal taş kullanmak günden güne ve yıldan yıla zevk alacağınız bir yatırımdır.Doğru olarak sunulan traverten evinizin veya işyerinizin güzelliğini ve değerini gelecek yıllar için artıracaktır. Kaynağından çıkardığımız ve sunduğumuz ürünlerin kullanımının çevresel, sosyal ve ekonomik etkilerini hep düşünürüz.Bütün bir yaşam döngüsünde, incelikle dizayn edilmiş doğal taş yapıları, hem finansal hem de çevresel olarak modası geçmeyen, uzun ömürlü ve oldukça düşük maliyetlidir.Gerçekten hiçbir şey doğal taşın zamanı geçmeyen kalitesi gibi değildir ve sizin için en doğru ürünü seçebilmenin birinci kalite servisini sunduğumuz için kendimizle gurur duyuyoruz.Başarırlar Mermer:´Yaşam alanı kalitenizin zamanda süren ifadesi.´  

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bizleri ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz ve konum bilgimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; sizlere en profesyonel hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak biz konusunda değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmaktayız.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02483253461 Ayrıca web sitemizde bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Başarırlar Mermer , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla bizle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Almayı planladığınız hizmetle ilgili bütün bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Aldığınız ya da almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Mükemmel veya kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlarla yararlanmak için firmamızla irtibat kurun.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı