Başaran Otomotiv

Firma No
3F53A145E2
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Altınova Sinan Mh. Havaalanı Karşısı No: 769 - 07300 ANTALYA
Telefon
02423403434
Web Site
basaranoto.com.tr
E-Posta
info@basaranoto.com.tr
Görüntülenme
13689
Navigasyon
Yol Tarifi
Başaran Otomotiv Otelcilik Turizm İnşaat San.ve Tic. A.Ş.1996 yılında Doğuş Otomotiv Servis Tic.A.Ş. distribütörlüğü altında Antalya´da faaliyetine başlamıştır. Antalya ve bölgesinde hizmet ağımızı geliştirmeye yönelik olarak 2002 yılında Başaran Alanya , 2008 yılında Muğla bölgesinde de Başaran Fethiye Şubelerimiz açılmıştır. Ayrıca , 2006 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet veren Başaran Scanıa Ağır Vasıta şubemiz , 2009 yılında yeni plazası ile Antalya Döşemealtı / Yeniköy ´de hizmetlerine devam etmektedir. Başaran Isparta, 01.11.2010 tarihinde Isparta´da tek yetkili servis olarak hizmete başlamıştır. Başaran Otomotiv Otelcilik Turizm İnşaat San.ve Tic. A.Ş. Antalya bölgesinde ; Antalya Başaran ve Alanya Şubesi , Muğla bölgesinde Fethiye şubesi ; Isparta bölgesinde Başaran Isparta ile yaklaşık 22.000 adet araç parkı , 45.000 m² kapalı alanı ve 330 kalifiye personeli ile müşterilerine mükemmel hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Türkiye´nin en büyük tesisleri arasında olan bu conceptte VW,AUDI,SEAT,PORSCHE ve SCANIA ´ nın teknoloji ve sağlamlığı tüm açıklığı ile sergilenmektedir. Başaran Otomotiv Otelcilik Turizm İnşaat San.ve Tic. A.Ş. merkez ve şubelerinde aynı anda 80 araca hizmet verebilmektedir.1996 yılında kurulan BAŞARAN OTOMOTİV ,müşterilerine finans ,ikinci el araç alım satımı ,kasko sigorta ve asistans gibi hizmetleri sunmaktadır.Müşterilerimiz , satış ve servis hizmetlerinin her konumunda uygun ödeme koşullarında Volkswagen Doğuş Tüketici Finansman sistemi ile TL ya da döviz kredisi kullanma imkanına sahiptir.  

Sahip olduğunuz veya almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için oldukça önemlidir.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Başaran Otomotiv olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Mükemmel ya da en kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlarla yararlanmak için lütfen firmamız ile irtibata geçiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak bizler sektöründe öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02423403434 Ayrıca sayfada bulunmakta olan açık adres ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamızı ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer alıyor. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

İletişim kurmanız halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; size en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı