BAŞARAN MAKİNE

Firma No
28254BFA3D
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Esenşehir Mahallesi Füsün Sokak, Dudullu Cd. No:45, Ümraniye / İstanbul
Telefon
02165402213
Yetkili
İbrahim Bey
Web Site
basaranmakine.net
E-Posta
bilgi@basaranmakine.net
Görüntülenme
12915
Navigasyon
Yol Tarifi
Alüminyum Kaynak, iki alüminyum metalin bir araya getirilerek birleştirilmesi işlemidir. Herhangi bir metalin kaynatılması zorlu bir süreçtir, ancak alüminyum gibi hafif metallerin kaynak yapılması, güçlü bir bağın sağlanması için en üst düzeyde hassasiyet gerektirir. Alüminyumun nasıl kaynak yapılacağını bilmek, doğru araçları bir araya getirmek, dikkat, sabır ve deneyim ister. Zarar görmüş, kırılmış alüminyum metal malzemelerinizi büyük bir titizlikle kaynatıyoruz. Taşınması mümkün olmayan, alüminyum, paslanmaz, bakır, pirinç ve döküm demir metaller için yerinde kaynak hizmeti sunmaktayız. Başlıca hizmet verdiğimiz yerler, Ümraniye, Dudullu, İmes, Kadosan, Des, Sultanbeyli, Sancaktepe, Çayırova, Gebze. Alüminyum kaynağının zorluğunun üstesinden gelmek titiz bir planlamadan geçer. Doğru ana malzemenin ve dolgu metalinin belirlenmesi, başarıya ulaşmak ve sorunları en aza indirmek için çok önemlidir. Alüminyum kaynağı için önerilen en iyi uygulamaları araştırmak, takip etmek ve güncel bilgilere sahip olmak önemlidir. Ayrıca, alüminyumun kaynatılması için kullanılan teknikler ve uygulama yöntemleri kaliteli sonucu doğrudan etkiler.  

Bizleri ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres veya konum bilgilerimiz sayfa üzerinde yer alıyor. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

BAŞARAN MAKİNE olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle şirketimizle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Ek olarak alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak bizler sektöründe tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02165402213 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bütün bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Mükemmel veya en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile faydalanmak için işletmemizle irtibat kurunuz.

Aldığınız veya alacağınız hizmetler için yorumları da okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Bizimle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı