Başak Tavukçuluk Gıda Üretim Pazarlama Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Firma No
38BD11607E
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İnönü Caddesi No:43/B Şahinbey/ GAZİANTEP
Telefon
03422321219
Web Site
basaktavukculuk.com
E-Posta
info@basaktavukculuk.com
Görüntülenme
13614
Navigasyon
Yol Tarifi
Firma Hakkında Detaylı Bilgi 1984 Yılında Kurucusu Ve Bugün Hala Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah BAŞAK İle Ticari Hayatına Başlayan BAŞAK TAVUKÇULUK Kaliteli Hizmet Anlayışı Ve Başta Müşteri Memnuniyeti İlkesi İle Sektöründe Öncü Bir Kuruluş Olarak Hizmet Vermektedir.1984-2000 Yılları Arasında Orta Ölçekli Bir Firma Olarak Faaliyet Gösteren BAŞAK TAVUKÇULUK Kapasite,Yatırım Ve İş Gücünü Artırarak Sektörde Yerini Netleştirmiş Olup; 2000 Yıllara Geldiğinde Kendi Tescilli Markasını Pazara Sunup Bölgesel Olarak Toptan Ve Perakende Olarak Dağıtım Ağını Genişletmiştir. 2001 Yılında Bölgede İlk Közde Piliç Hizmetini Müşterilerine Sunup ; Pazardaki Ticari İhtiyacı Görerek Közde Piliç Makine İmalatıyla Başta Yurtiçi Ve Yurtdışı Satışlarıyla Sektöre İvme Kazandırmıştır. Başak Tavukçuluk Gıda Üretim Pazarlama Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. Profesyonel Kadrosu Ve Teknolojik Gelişmeler İle De Kendini Sürekli Güncelleyen Ve Geliştiren Firma Başak Markası İle Şube Ve Dağıtım Ağını Genişleterek Bununla Berabere Tavuk Ve Tavuk Ürünlerindeki Kalite Ve Damaktaki Lezzeti Tattırmak Adına Restoran Ve Şubeleriyle Değerli Müşterilerine Hizmet Vermektedir?  

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Sahip olduğunuz ve almayı istediğiniz hizmetler için yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ya da müşteriler için önemlidir.

Başak Tavukçuluk Gıda Üretim Pazarlama Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. olarak bizler hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirmektedir.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; size en mükemmel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak konusunda öncü firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözmeyi hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili tüm bilgilere web sitemizden kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Profesyonel ve en kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla yararlanabilmek için firmamız ile irtibata geçiniz.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 03422321219 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı