bardakta mısır süper mısır

Firma No
74AE9E286E
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
sırameşeler mah sema sokak no:10
Telefon
05326212937
Yetkili
hakan (hakan)
Web Site
supermisir.com
E-Posta
info@supermisir.com
Görüntülenme
12740
Navigasyon
Yol Tarifi
KAZANMANIN TEK TARAFLI DEĞİL KARŞILIKLI OLDUĞU FELSEFESİNDEN YOLA ÇIKTIK KENDİNE YÜKSEK HEDEFLER SEÇİP BU HEDEFLERİN BAŞARILMASI İÇİN AHLAKİ DEĞERLERİNDEN HİÇ ÖDÜN VERMEDEN 2007 YILINDAN BU YANA BARDAKTA MISIR SEKTÖRÜNDE BULUNDUĞUMUZ BÖLGEDE LİDER OLDUK. SIRA GELDİ ÜLKE GENELİNDE DAHA FAZLA KİŞİ İLE ÇALIŞARAK HERKESİN KAZANMASINA. ÇALIŞMA EKİBİMİZ GENÇ MÜHENDİSLERDEN OLUŞTUĞU İÇİN KARŞILAŞTIĞIMIZ HER ZORLUKTAN KOLAYLIKLA ÇIKIŞ YOLUNU BULDUK... ARGE ÇALIŞMALARINA ÖNEM VERDİĞİMİZ İÇİN HERZAMAN BİR ADIM ÖNDE GİTMEKTEN GURUR DUYMAKTAYIZ.  

Aldığınız ve alacağınız hizmetler için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetlerle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Mükemmel ya da en güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlarla yararlanmak için işletmemizle irtibat kurunuz.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 05326212937 Ayrıca web sayfamızda bulunan adres ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Firmamızı ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve harita bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Bizler ile iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüm sunmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Ek olarak konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Firma olarak bizler alanında tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

bardakta mısır süper mısır olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizler ile irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı