Bandırma Oda Salon

Firma No
6D58C48E25
İl
Balıkesir
İlçe
Bandırma
Sektör
Düğün Salonu
Adres
Paşabayır, Mehmet Akif Ersoy Caddesi No: 29/6, 10200 Bandırma/Balıkesir
Telefon
0532 282 87 50
Görüntülenme
6786
Navigasyon
Yol Tarifi

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres ya da konum bilgimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Alacağınız hizmetlerle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bilginiz olsun konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Firma olarak sektöründe tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, problemlerinizi en kısa sürede çözmeyi hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sahip olduğunuz veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Bandırma Oda Salon olarak biz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Balıkesir Bandırma lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle bizimle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı hızlıca çözüm sunmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Mükemmel ve kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için firmamızla irtibata geçiniz.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 0532 282 87 50 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı