Baki karoser ve konteyner

Firma No
97BAAC88AE
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
1203 sokak 73 numara Ostim mahallesi Yenimahalle/ANKARA
Telefon
03123860294
Yetkili
Mehmet kızılkaya
Web Site
bakikaroser.com
E-Posta
info@bakikaroser.com
Görüntülenme
13578
Navigasyon
Yol Tarifi
1990 yılında çıkmıştık biz yola.İlk başta Gölbaşı´nda küçük bir dükkan ve büyük hayallerimiz vardı.Ustalarımızdan öğrendiklerimizi uygulama isteği ve onlardan aldığımız hizmet bayrağını daha yükseklere çıkarmak. Eski yöntemleri ticaret ahlakını unutmadan yeni teknolojiden de geri kalmadan büyüyebilmek.Esnaf gibi esnaf olmak... Karoser sektörüne yeni bir anlam getirmek özellikle Ankara karoser sektöründe daha ilerilere gitmek.Daha kaliteli işçilik ve daha güvenilir hizmet ile. Karoser ve konteyner sektöründe tam 20 yıldır aynı şekilde karoser ve konteyner hizmeti vermeye devam ediyoruz.  

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak konusunda beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz veya konum bilgimiz bu sayfada sunulmaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüm sunmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olursunuz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 03123860294 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Profesyonel ya da en kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlarla faydalanmak için lütfen firmamızla irtibat kurun.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bütün bilgilere web sitemizden rahatça erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Baki karoser ve konteyner olarak bizler hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfadaki bilgilerimizle şirketimizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Aldığınız veya alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı