Bakal Toptan

Firma No
AD70616D8D
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Çepni Manallesi Kubbeli Sokak No:11
Telefon
03642246622
Yetkili
Kadir Bakal (Sahibi)
Web Site
bakaltoptan.com
E-Posta
info@bakaltoptan.com
Görüntülenme
12693
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız Lüks Hırdavat ve Oyuncak Sektöründe En Eski Ve En Köklü Firmalardan Biridir.Firmamız 1987 Yılında KADİR BAKAL Tarafından Çorumda Kurulmuştur. Mağzamızda 4000´i Geçen Geniş Ürün Yelpazesiyle 3 Katlı 775 m2 Kapalı Alanda Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz. VİZYONUMUZ Yaptığımız Her İşi Müşteri Odaklı Yaparak Müşteri Memnuniyetini En Üst Seviyede Tutmaktır. MİSYONUMUZ Üstün İş Ahlakı Ve Dürüst Çalışma İlkelerine Uyarak Yaygın Ağımızı Dahada Güçlendirerek Müşterilerimize En Uygun Ve En Kaliteli Bir Şekilde Hizmet Sunmaktır.  

Bu sayfa üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 03642246622 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

İşletmemizi ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da konum bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Mükemmel ya da kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlarla yararlanmak için işletmemiz ile iletişime geçiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmekteyiz. Ek olarak alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak biz konusunda değerli firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Bakal Toptan olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle bizimle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; sizlere en mükemmel hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı