AYVAZ PİZZA - PİDE

Firma No
56B41ECE6E
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
M ÇAKMAK C İNCESU S N 2
Telefon
2125515034
Görüntülenme
13133
Navigasyon
Yol Tarifi
,AYVAZ PİZZA - PİDE,Gıda Sanayi,Cafeler

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Sahip olduğunuz ve almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

İşletmemizi ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz veya harita bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen iletişime geçin.

Alacağınız hizmetlerle ilgili bütün bilgilere bu sayfadan hızlıca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmekteyiz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İşletme olarak biz alanında tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 2125515034 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

AYVAZ PİZZA - PİDE , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim kanallarını kullanarak bizimle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı