Aytekin Tavukçuluk

Firma No
681DF491DE
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Ulu Cad. No: 1/C Edincik / Bandırma BALIKESİR / TÜRKİYE
Telefon
02667271957
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
aytekintavukculuk.com
E-Posta
yumurta@aytekintavukculuk.com
Görüntülenme
12937
Navigasyon
Yol Tarifi
Temelleri, 1973 yılında Alp Niyazi Aytekin tarafından atılan şirketimiz, sofralık yumurta üretimi ve yarka yetiştiriciliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Balıkesir?in Bandırma ilçesinde 60 000 m2 arazi üzerine kurulu olan şirketimiz, yıllık 50 milyon yumurta üretim ve 540.000 adet/yıl yarka yetiştirme kapasitesine sahiptir. Vizyonumuz Sahip olduklarımızı en doğru şekilde değerlendirerek sağlam adımlarla ilerlemeyi; ulusal ve uluslararası pazarlarda kalıcı olmayı hedefliyoruz. Misyonumuz ?Teknoloji ile doğallığı bir arada sunan bir yapı?? Modern teknikleri ve teknolojiyi kullanarak doğal ve de hijyenik koşullarda yumurta üretmeyi amaçlıyoruz. Aytekin Tavukçuluk olarak ürettiğimiz yumurtaları, tamamen doğal ve hijyenik koşullar dahilinde tüketicilerin sağlığını göz önünde bulundurarak elde ediyoruz. Modern teknolojiyi yakından takip ederek sürekli yenileniyor, günden güne büyüyor ve yaptığımız yatırımlarla sofralarınıza en doğal ve lezzetli yumurtayı el değmeden sunuyoruz. Biz Aytekin Tavukçuluk olarak, üretim kalitesinden hiçbir zaman taviz vermiyoruz. Gıda güvenliğini en üst seviyede tutarak üretimin her aşamasını büyük bir özveri ile izliyoruz.  

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bütün bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Aytekin Tavukçuluk olarak bizler hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla firmamızla irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Mükemmel veya en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile faydalanabilmek için firmamız ile iletişim kurunuz.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; size en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02667271957 Ayrıca web sitemizde bulunan adres ya da e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Aldığınız ve alacağınız hizmetlerin tümü için yorumları da inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de önemlidir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak sektöründe tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı şekilde çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı