Aymer Çevre Danışmanlığı ve İş Güvenliği Hizmetleri

Firma No
2588C4671C
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İDEALTEPE MAHALLESİ DİK SOKAK TÜRK APARTMANI NO:5 DAİRE 4 MALTEPE / İSTANBUL
Telefon
02163660521
Web Site
aymercevre.com.tr
E-Posta
info@aymercevre.com.tr
Görüntülenme
14800
Navigasyon
Yol Tarifi
AYMER ÇEVRE DANIŞMANLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Ankara merkezli olarak, İstanbul?da hizmete girmiş olup konusunda profesyonel kadrosuyla Türkiye genelinde bir çok ilde, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerine sunmuş olduğu danışmanlık hizmetini kaliteden ödün vermeden, sektördeki yenilik ve gelişmelerden haberdar olarak yürütmektedir. Kalite, Çevre ve İş Güvenliği ile ilgili ENTEGRE çözümler üretebilme yeteneğimiz ile Türkiye genelinde kısa sürede oluşturmuş olduğu müşteri portföyünü de günden güne arttırarak birçok firmaya Çevresel Danışmanlık hizmeti vermek için bilgisine, birikimine ve profesyonel çalışma sistemine güvenmektedir. Firmamız, çevrenin korunmasına yeterince önem veren, bunun yanında; sürdürülebilir kalkınmayı temel alan bir anlayışla çevreyi etkileyecek olan her türlü yatırımcı kurum ve kuruluşu, kanunlara göre pratik ve akademik çözümler üreterek Danışmanlık Hizmetleri ile yönlendirmektedir.  

Alacağınız hizmetle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Bizi ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz ve konum bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Aldığınız veya almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Bizler ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Aymer Çevre Danışmanlığı ve İş Güvenliği Hizmetleri olarak biz sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle firmamızla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Mükemmel veya kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlar ile yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02163660521 Ayrıca sayfada bulunan adres ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak bizler sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; size en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı