Aycan Mermer

Firma No
C65F3F366C
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Atatürk Caddesi Numara 159/1 Alibeyköy Eyüp / İstanbul
Telefon
02126255848
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
aycanmarble.com
E-Posta
aycanmermer@gmail.com
Görüntülenme
12509
Navigasyon
Yol Tarifi
AYCAN MERMER, 2003 yılında mermer ve granit uygulamaları yapmak amacı ile bir aile şirketinin devamı olarak Alibeyköy, İstanbul? da kurulmuştur. Kaliteden ödün vermeden, çağdaş bir anlayışla çalışmalarına devam eden şirketimiz, kurulduğu tarihten itibaren, içinde bulunduğu sektörde kendine ayrıcalıklı bir yer edinmiştir.Üretime geçtiği yıldan bu yana profesyonel, genç ve dinamik kadrosuyla inşaat sektöründe Türkiye?nin bütün bölgelerinde önemli projelere imza atmıştır. Kuruluşumuz mermer kullanım alanları ile ilgili proje üretim, tasarım ve uygulama hizmetleri de vererek entegrasyonu kalite ve müşteri memnuniyeti üzerine oluşmuştur. Şirketimiz ; Faaliyete başladığı tarihten itibaren birçok projede yer almış ve tamamını itina ile yerine getirmiştir. AYCAN MERMER, mermer sektöründeki büyümeyi göz önüne alarak üretimde ve uygulamada kaliteyi kendine prensip edinmiştir. AYCAN MERMER olarak amacımız; Müşteriye Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet ve ürün sunarak güveni sağlamak, kısa sürede büyüyerek marka olmaktır.  

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bütün bilgilere bu sayfadan rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Aycan Mermer , hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla bizler ile irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlarla faydalanmak için lütfen firmamızla irtibat kurunuz.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 02126255848 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak bizler alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmaktayız.

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetler için yorumları da inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres veya harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer alıyor. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı