Aybak Tarım

Firma No
93CA8EDA26
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
E-5 Karayolu üzeri Todalı Mevkii Taşobası Köyü Tarsus/Mersin
Telefon
03246680050
Yetkili
Beşir GÖNÜLTAŞ
Web Site
aybaktarim.com
E-Posta
info@aybaktarim.com
Görüntülenme
12930
Navigasyon
Yol Tarifi
Şirketimiz 01/08/2007 tarihinde AYHAN BAYRAM , BÜNYAMİN AKILLIOĞLU ortak girişimleri sonucunda kurulmuştur. Un ve Yem fabrikalarına hammadde tedariği olarak başladığımız işe süt toplama merkezi ve sonrasında 2010 yılında 20.000 kapasite etlik tavuk yetiştiriciliği işi ile devam etmekteyiz. Vizyonumuz: Alternatif ürün seçeneklerimiz doğru hizmet ve uygun fiyat politikamız ile müşterilerimizin memnuniyetini maksimumda tutmak ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamak. Misyonumuz: Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü yenilikçi hizmeti sunmak, müşterilerimizin beklentilerini doğru şekilde ve zamanında karşılamak. Değerlerimiz: Çalışkanlık, dürüstlük, sözünde durmak, paylaşımcılık, alçakgönüllülük ve yenilikçilik.  

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı istediğiniz hizmetler için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da harita bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Web sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 03246680050 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Aybak Tarım olarak bizler hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla bizimle irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak biz konusunda değerli firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, problemlerinizi en hızlı biçimde çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle durmadan çalışmaktayız.

Alacağınız hizmetle ilgili tüm bilgilere web sitemizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla faydalanabilmek için firmamızla iletişime geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı