Aybak Tarım

Firma No
572BF91CF1
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
E-5 Karayolu üzeri Todalı Mevkii Taşobası Köyü Tarsus/Mersin
Telefon
03246680050
Yetkili
Beşir GÖNÜLTAŞ
Web Site
aybaktarim.com
E-Posta
info@aybaktarim.com
Görüntülenme
13706
Navigasyon
Yol Tarifi
Şirketimiz 01/08/2007 tarihinde AYHAN BAYRAM , BÜNYAMİN AKILLIOĞLU ortak girişimleri sonucunda kurulmuştur. Un ve Yem fabrikalarına hammadde tedariği olarak başladığımız işe süt toplama merkezi ve sonrasında 2010 yılında 20.000 kapasite etlik tavuk yetiştiriciliği işi ile devam etmekteyiz. Vizyonumuz: Alternatif ürün seçeneklerimiz doğru hizmet ve uygun fiyat politikamız ile müşterilerimizin memnuniyetini maksimumda tutmak ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamak. Misyonumuz: Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü yenilikçi hizmeti sunmak, müşterilerimizin beklentilerini doğru şekilde ve zamanında karşılamak. Değerlerimiz: Çalışkanlık, dürüstlük, sözünde durmak, paylaşımcılık, alçakgönüllülük ve yenilikçilik.  

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız veya almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için oldukça önemlidir.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 03246680050 Ayrıca sayfada bulunan adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile faydalanabilmek için firmamızla iletişim kurun.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak bizler konusunda öncü firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bununla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Almayı planladığınız hizmetle ilgili bilgilere web sitemizden hızlca erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

İşletmemizi ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres veya konum bilgimiz sayfa üzerinde yer alıyor. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Aybak Tarım olarak hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle şirketimizle irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı