Ayazoğlu - Aktaş Mermer

Firma No
5B7F26F29E
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Şair Eşref Bulvarı No:35/1 Montrö İş Merkezi D:801 Alsancak / İzmir
Telefon
02324414422
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
ayazogluaktas.com
E-Posta
info@ayazogluaktas.com
Görüntülenme
12595
Navigasyon
Yol Tarifi
Yaptığı her işte titiz,disiplinli ve en önemlisi dürüst olmayı amaçlayan Ayazoğlu-Aktaş Mermer Ltd.Şti. 1961 yılında Sıtkı Ayazoğlu tarafından İzmir´de kurulmuştur.Başlangıçta küçük bir atölye ile sektöre adım atan kuruluşumuz, daha sonra aile şirketi olarak blok üretimi ve satışı alanında kendini geliştirmeyi tercih etmiştir. Halen Karaburun-Balıklıova Köyü mevkiinde kendi makine ekipmanlarımız ve ekibimiz tarafından üretim yapmakta olduğumuz ocağımızda, 1984 yılından itibaren Çeşme Beji olarak adlandırdığımız Türkiye´nin en sert beji çıkarılmaktadır. Çeşme Beji çizilmesi güç ve homojen bir yapıya sahip olması nedeniyle yurt içi ve yurt dışı piyasalarında geniş bir tanınmışlığa sahiptir. Buna bağlı olarak yurtta ve dünyada birçok prestijli mekanın iç ve dış kaplamalarında tercih edilmiştir.  

Bizimle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; size en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Profesyonel veya en kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

Aldığınız ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

İşletmemizi ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz ve konum bilgimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Alacağınız hizmetle ilgili bilgilere bu sayfadan kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Bu sayfadan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02324414422 Ayrıca sayfamızda bulunan adres ya da e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Ayazoğlu - Aktaş Mermer olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile firmamızla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı