AYANCIK AHSAP-TACIROGLU ORMAN URUNLERI TIC.SAN. AYANCIK AHSAP-TACIROGLU ORMAN URUNLERI TIC.SAN. VE A.S. İstanbul

Firma No
04BD55C8DE
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
DENIZKOSKLER MAH.E-5 UZERI NO:39 AVCILAR İstanbul
Telefon
90 212 694 01 01
Yetkili
Firma Rehberi
Web Site
WWW.TACIROGLU.COM.TR
Görüntülenme
12851
Navigasyon
Yol Tarifi
    URUNLERIMIZ AYANCIK,KAFKASYA,URAL VE SIBIRYA ORMANLARINDAN ITHAL EDILMEKTEDIR.YILLIK 50.000

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla yararlanabilmek için işletmemizle irtibata geçiniz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en iyi hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba göstermekteyiz.

Aldığınız veya alacağınız hizmetler için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de önemlidir.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

AYANCIK AHSAP-TACIROGLU ORMAN URUNLERI TIC.SAN. AYANCIK AHSAP-TACIROGLU ORMAN URUNLERI TIC.SAN. VE A.S. İstanbul olarak hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle şirketimizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Alacağınız hizmetlerle ilgili bütün bilgilere bu sayfadan kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 90 212 694 01 01 Ayrıca sayfamızda bulunan adres veya e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı