Ayabakan Kardeşler

Firma No
EB0A042565
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İbrahimağa Mah. Dinlenç Cad. No:9 Koşuyolu - Kadıköy / İSTANBUL
Telefon
02164286560
Web Site
ayabakan.com
E-Posta
info@ayabakan.com
Görüntülenme
14140
Navigasyon
Yol Tarifi
Geçmişten Bugüne Ayabakan Kardeşler Ayabakan, 1956 yılında küçük bir tamirhane ile işe başlayan firmamız siz değerli müşterimizin güveni ve yapılan işlerin kalitesiyle bu günlere gelmiştir. 1956 yılında AYABAKAN KARDEŞLER KOLL.ŞTİ. adı altında kurulan tamirhane zamanla büyüyüp gelişerek ticari kimlik kazanarak bir kurumsal işletme haline dönüşmüştür. Asıl köklü değişimler ise 1980´li yıllarda yaşandı. Mevcut fiziki alt yapı işin gerekli ve hizmet kalitesinin yükselmesi amacıyla en uygun şekilde genişletildi. Ardından tüm yedekparça hizmetlerinin de verilmesine başladı. Çalışmanın azim ve sebatla birleşmesi işletmenin çağın gereklerine uygun bir hale dönüşmesinin temel katalizörü oldu. İşletmenin tamirhaneden bir çok çalışanı olan bir işletme haline gelmesi firmanın fiziki yapısınında gelişmesini sağladı; bu yüzden tüm bakım onarım, karoseri ve diğer işlemlerin rahatlıkla yapabileceği donanımlı 3 kat kullanılmakta mevcut yapıya kavuşuldu. Fiziki alt yapının yanı sıra doğal olarak insan kaynağının geliştirilmesine de özen gösterildi. Çalışanlarımızın, her zaman konusunda uzman hizmet içi eğitimleri alan ve başarılı işlere imza atan bireyler olmaları desteklendi. Kurumsal kimliğimizin pekişmesi doğal olarak diğer başarılarımızı da beraberinde getirdi. Ayabakan Kardeşler tüm dünyada üretim yapan otomobil markasının mekanik boya ve karoseri hizmetleri de veren iş ortakları arasına katılmıştır. Servisimiz şuan 3 katlı toplam 1550m2 lik kendi binasında sürekli eğitim çalışmaları ile yeteneklerini geliştirerek işletmemizin omurgasını oluşturmaktadır.  

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizi ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Ayabakan Kardeşler olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirmektedir.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Alacağınız hizmetlerle ilgili bütün bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlarla yararlanmak için firmamızla irtibata geçin.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Aldığınız ve almayı planladığınız hizmetler için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar veya müşteriler için önemlidir.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02164286560 Ayrıca web sitemizde bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak bizler alanında tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı