AY AMBALAJ

Firma No
7DC392D8D4
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10036 Sok. No:12 Çiğli / İZMİR
Telefon
02323280180
Web Site
ayambalaj.com/
E-Posta
info@ayambalaj.com
Görüntülenme
14610
Navigasyon
Yol Tarifi
Ay Ambalaj; 1970?li yıllarda kurulan, sektöründe ilklere imza atan Talay Makina?nın kardeş kuruluşudur. Üretimine 1997 yılında İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde başlayıp, aynı zamanda Talay Makina?nın da müşterileri olan bakliyat, baharat, kuruyemiş üretimi yapan firmalara Avrupa standartlarında ambalaj malzemesi konusunda hizmet vermeye başlamıştır. Ay Ambalaj üretimini 12.000 m² üzerine kurulu 6.000 m²?lik fabrikasında sürdürmektedir. Müşterilerine vereceği hizmet konusunda, yüksek standartları yakalamak isteyen firmamız bünyesindeki makina parkuru seçiminde tercihini tamamen Avrupa firmalarından yapmıştır. Bu sebeple iç piyasada başarılı olduğu gibi, dış pazarda da satış ağını genişleterek her geçen gün Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika?ya ihracatlarını arttırarak sürdürmektedir. Bünyesinde Flexo ve Rotogravure (Tifdruk) baskı makinaları barındıran firmamız, malzeme yapılarına göre hem solventsiz, hem solventli laminasyon üretimi de yapmaktadır. İstenildiği takdirde müşterilerinin tasarımlarını da kendi bünyesinde yapan Ay Ambalaj; aynı zamanda kendi üretim çatısı altında müşterilerinin her türlü ihtiyacını karşılayabileceği tarzda; üç tarafı kapalı, sırttan dikişli, körüklü, vakum, doypack (oturan), kilitli, quattro gibi torbaları da yüksek kalitede üretmektedir. Firmamız, Bopp, Cpp, metalize, pörlize, alüminyum, polyamid, PE malzemeden oluşan esnek amblaj malzemesini tek kat veya laminasyonlu olarak müşterilerinin talepleri doğrultusunda bobin ve torba şeklinde üretebilmektedir. Temel hedefi müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışmak olan firmamız, sektörünün çağdaş teknolojisini takip ederek sonuçlarını ürün kalitesine yansıtır. Bu sebeble 2009?dan beri ISO 9001 Kalite Belgesine sahiptir.  

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak alanında değerli firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en mükemmel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

AY AMBALAJ olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirmekte.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02323280180 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen irtibat kurunuz.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Aldığınız veya almayı planladığınız hizmetlerin tümü için yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Firmamızı ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Alacağınız hizmetle ilgili tüm bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı