Ava Mermer

Firma No
F3D86E2478
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
KAKLIK MAH. HAYDAR BABA CAD. NO:33/1
Telefon
03124422835
Yetkili
Arda DEMİR
Web Site
avamarble.com
E-Posta
info@avamarble.com
Görüntülenme
13190
Navigasyon
Yol Tarifi
AVA Mermer Madencilik, Türk mermerine karşı artan uluslararası talebe hizmet etmek amacıyla AVA Grup tarafından 2008 yılında kurulmuştur. O günden bu yana hızlı bir şekilde büyüyerek Çin , Hindistan ve Avrupa Birliği ülkelerinin de içinde olduğu birçok pazara ihracat yapmıştır ve yüksek miktarlarda mermer gerektiren çok büyük projeler için mermer bloğu sağlamıştır. AVA mermerin başarısı , büyük ya da küçük olsun tüm projeler için müşterilerinin bireysel ihtiyaçlarına esnek yanıt verebilme yeteneğine , mermer sektöründe sahip olduğu deneyim ve ayrıntılı bilgiye , rekabetçi fiyatlarına, ürün çeşitliliğine ve sağlanan kapsamlı hizmet üzerine kuruludur. Ayrıca , AVA Grup , dünyanın en yüksek mermer bloğu üretimi yapan Hindistan firması RK Marble ile ortak olmuş , şu anda faaliyette olan iki mermer ocağı ile özellikle Çin ve Hindistan pazarında kendine önemli bir yer edinmiştir. 2010 Nisan ayından itibaren faaliyette olan Antalya Saklıkent´teki ocaktan çıkan mermerin adı Crema de Novo , 2010 Haziran ayından itibaren faaliyette olan Antalya Elmalı ocağından çıkan mermerin adı da Elmalı Beige´dir. Araştırma ve geliştirme çalışmalarına büyük önem veren AVA Mermer, sürekli olarak saha çalışmaları yapmakta ve yeni yatırım fırsatlarını değerlendirmektedir. Gerek kendi ocaklarından gerekse anlaşmalı ocaklardan sağlanan ürünlerle, blok pazarında büyük yer edinen AVA Mermer, müşteri memnuniyeti ve ürün servis kalitesi ile Türkiye´nin doğaltaş güzelliklerini sunmaya devam edecektir.  

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Paylaşımlarınızın bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için önemlidir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere bu sayfadan hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Ava Mermer olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 03124422835 Ayrıca sayfada bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İşletmemizi ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres veya konum bilgimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Ek olarak konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak biz konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile yararlanabilmek için firmamızla irtibata geçin.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı