Atlas Alüminyum

Firma No
288AE8AE41
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi Baraj Yolu Küme Evler No : 54/ 1 Hacı Şeremet Mevkii ERGENE / TEKİRDAĞ ? TÜRKİYE
Telefon
02826744957
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
atlasaluminyum.com
E-Posta
info@atlasaluminyum.com
Görüntülenme
14791
Navigasyon
Yol Tarifi
Atlas Alüminyum ekstrüzyon yöntemiyle profil üretiminde 5.yılını başarıyla tamamlamıştır. Kurulduğundan bugün e kadar solar profill sistemleri, Cephe sistemleri, İnşaat ve yapı grubu profilleri, Standart profiller, Reklam profilleri, Fuar sistemleri, Elektrik profilleri, Duşakabin sistemleri, Asansör profilleri, Isıtma?soğutma sistemleri profilleri, Zemin profilleri ve Mobilya profilleri üretimine aralıksız devam etmektedir. Ülkemiz ve dünya ekonomik kriz ortamındayken ve sektörde yıllardır faaliyet gösteren firmaların bile güç durumda bulunduğu bir ortamda, krizin aynı zamanda bir fırsat da olabileceği anlayışıyla üretimine aralıksız devam etmektedir. Çorluda kurulan son teknolojiye ait fabrikamızda kalıp üretimi dahil tüm prosesleri kendi bünyemizde yapmaktayız .Fabrikamızda yılda 7200 ton profil üretmekte ve ihtiyaca bağlı olarak işlemekteyiz. Atlas Alüminyum Üretiminin % 60 sini yurt dışına ihraç etmektedir. Müşterilerimizin yoğun beklentilerine karşılık vermek için 5000 m2 lik yeni bir fabrika inşa ederek toplam kapalı alanını 15.000 m2 ye çıkarmış bulunmaktayız .yeni fabrikamızda İhtiyaca bağlı olarak 1100 ton ve 2800 tonluk iki adet pres ve bir eloksal tesisimiz kurulacaktır. Tamamen akıllı bina sistemiyle tasarlanan 1000 m2 lik yeni yönetim binamızda tüm bayilerimizi ve personelimizi düzenli olarak eğitmek için bir showroom ,toplantı ve eğitim odaları yapılmıştır. Atlas alüminyum son yıllarda artan ve ülkemizin en önemli ihtiyacı haline gelen solar enerji sistemleri profil üretimi ve montaj hatlarının tasarlanması ve üretiminde AR-GE liderliğini başarıyla sürdürmektedir. Hedefimiz üretmiş olduğumuz profilleri ülkemizde ve dünyada, müşterilerine zamanında ve kaliteden taviz vermeden teslim etmektir. VİZYONUMUZ 2012 yılına kadar alüminyum ekstrüzyon sektöründe Türkiye?de ilk 5 şirket arasında olmaktır. Uluslararası pazara girip ülkemizin gelişimine katkıda bulunmaktır. MİSYONUMUZ Alüminyum ekstrüzyon sektöründe müşteri odaklı olmaktır. Ülkemizde ve dünyada örnek bir yönetim sistemi kurarak sektöründe lider olmaktır. TEMEL DEĞERLERİMİZ Tüm ilişkilerimizde iyi niyeti ve dürüstlüğü esas almak bildiklerimiz ile yetinmeyip, sürekli öğrenmeye açıkolmaktır. Ekstrüzyon yönteminde bilimsel ve teknik yöntemleri esas almaktır. Çalışanlarımız ve diğer üçüncü kişiler ile aramızdaki ilişkileri profesyonellik esasına göre yürütmek farklı farklı kültürel, milli ve manevi değerlere saygı göstermek, çalışanlarımıza takım ruhunu benimsetecek organizasyonlar yapmak, yaptığımız işi severek yapmak ve hayal kurmayı öğrenmek, işimizi eğlenceli hale getirmektir.  

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; size en iyi hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres ve harita bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Bu sayfa üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02826744957 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen iletişim kurunuz.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Atlas Alüminyum olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak bizler ile irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Almayı planladığınız hizmetlerle alakalı tüm bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız ve almayı planladığınız hizmetler için yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak biz konusunda tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözmeyi hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı