Atılım Time Ofis Mobilyaları

Firma No
2F367C7F37
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yeşillik Caddesi No : 271 Karabağlar - İzmir
Telefon
02322643990
Web Site
atilimtime.com/
E-Posta
info@atilimtime.com
Görüntülenme
14217
Navigasyon
Yol Tarifi
Hakkımızda Atılım Time Büro Mobilyaları 1991 yılından itibaren sektörde edindiği tecrübeleri ile 2003 yılında İzmir´de Kısık köy Mobilya Şehri´nde kurulmuştur. 2006 yılında ise Karabağlar? da 2000 metrekarelik showrooma sahip 5 katlı plazanın açılışı ile gelişimini hızlandırarak hizmetlerine devam etmektedir. Temel olarak pazarlama ,satış ve servis hizmetleri sağlamakta olan şirketimiz ofis mobilyalarındaki geniş ticari yelpazesini öncelikle müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmektedir. Atılım Time müşterilerine projelendirme, nakliye, montaj ve satış sonrası hizmetlerle anahtar teslim projeler üretmekle birlikte gelişen farklı talep ve isteklere de cevap verebilmektedir. Türkiye´nin en büyük ofis mobilyaları üretici şirketleri ile çalışmakta olan Atılım Time son yıllarda pazarlama ,satış ve özellikle mağazacılık konusunda göstermiş olduğu istikrarlı büyüme ile faaliyet gösterdiği alanlardaki Türk üretici firmaların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Türkiye´nin en büyük ofis mobilyaları üreticilerinden Bürosit, Zebrano , Güreler ,Deskwork,Soffa, Rdesing gibi üreticilerin İzmir Bayiliği ile pazardaki gücünü daha da artırmış olan şirketimiz özel projelendirmeler için kendi içinde üretime de devam etmektedir. Atılım Time fonksiyonelliği, ergonomiyi ve görselliği ön planda tutan geniş ürün yelpazesi ve konusunda uzman çalışanları ile geleceğe güvenle bakmaktadır.  

Aldığınız ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için yorumları da okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için çok önemlidir.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02322643990 Ayrıca web sitemizde bulunmakta olan açık adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak sektöründe tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla üst düzey çaba göstermekteyiz.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Düğündüğünüz hizmetle ilgili tüm bilgilere bu sayfadan rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlar ile yararlanmak için işletmemizle iletişime geçiniz.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Atılım Time Ofis Mobilyaları olarak hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle bizle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirecektir.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres ve konum bilgimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı