Atılım Metal Kauçuk Sanayi ve Tic. Ltd.Şti

Firma No
85D869CDB8
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10006 Sokak No: 60 35620 Çiğli İzmir Türkiye
Telefon
02323282304
Web Site
atilimgroup.com
E-Posta
info@atilimgroup.com
Görüntülenme
12943
Navigasyon
Yol Tarifi
Türkiye?de endüstriye dayalı sanayide lider konumda bulunan Atılım Metal Kauçuk San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1992 yılında ?üründe ve hizmette önce kalite? ilkesini kendisine prensip edinerek kurulmuştur. Yüksek üretim gücü, kalitesi, hızlı termin ve AR-GE yeteneği sayesinde sektörde tanınan ve Türkiye?nin önce gelen firmalarına hizmet sunan bir firma haline gelmiştir. Atılım Metal Kauçuk bugün, sanayinin ambalaj, kağıt, tekstil, mobilya, gıda, demir çelik, deri, plastik gibi çeşitli sektörlerine; Silindir kauçuk kaplama, Isıtma-soğutma silindirleri, Corona ruloları, Expander (muz ? eğri vals), S-vals, kompozit silindirler ve kapasite artırımına yönelik özel makine imalat ve modifikasyon projeleri üretimleri ile sanayiye kalitenin ulaşmasını sağlamaktadır. Müşteri istek ve önerilerini ön planda tutan firmamız kısa sürede meydana getirdiği markasını yurtiçi ve yurt dışı pazarlarda sürdürme kararlılığındadır. Modern yöntemler ile yüksek teknolojiyle üretilmiş ürün ve hizmet sunmak, sürekli gelişim ilkesiyle farklılaşmak, kalitede sürekliliği sağlayarak büyümek Atılım?ın ilkesidir. Araştırma ve Geliştirmeye önem vererek sektör ihtiyaçlarına paralel olarak ilerleme gösterme, Yüksek teknolojiye yatırım yapmaya özen göstererek sürekli gelişmeyi sağlamak ve bu gelişmeyi çevre bilincinden ödün vermeden yerine getirmeye özen göstermektedir. Ayrıca kalite standartlarını profesyonel ekibiyle sürekli olarak uygulamakta, kaliteden ödün vermeden üretimini arttırarak devam ettirmektedir. Atılım Metal Kauçuk günümüz şartlarında uzman personeli ve profesyonel üretim biliciyle; bilgiye, eğitime, araştırmaya yatırım yapmakta, bilgi ve teknoloji tabanlı üretim yapılmasını geliştirmekte ve verimlilik artışına önem vermektedir.  

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak sektöründe beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Atılım Metal Kauçuk Sanayi ve Tic. Ltd.Şti , hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim kanallarını kullanarak şirketimizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere web sitemizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Aldığınız veya almayı istediğiniz hizmetler için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Mükemmel veya en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen bizler ile irtibata geçiniz.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; size en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres ve konum bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02323282304 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı