ATİK METAL

Firma No
A61106953A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Atatürk Organize Sanayi Bölgesi (A.S.O.B.) 10037 Sok. No:6 35620 Çiğli / İzmir
Telefon
02323283510
Web Site
atikmetal.com.tr/
E-Posta
info@atikmetal.com.tr
Görüntülenme
12484
Navigasyon
Yol Tarifi
In 1954, Our Company has stepped into the foundry industry under the name of Atikler Koll. Sti. which has showed great improvements in a short time and accomplished the first black temper, then the first ductile iron production in Turkey. Since 1967, as AKDOKUM San. Tic. A.S, we have been producing high quality parts for Truck and Tractor Industries as well as parts for Pumps and Industrial Valves. Starting 1964, our machining capabilities have been improving continuously with the help of modern machining tools. In 2008, we started to build a new Greenfield foundry in Aliaga Industrial Zone, under the name of Atik Metal San. Ve Tic. A.S. With the help of the most advanced foundry technologies, we finished our investment in 2011 with annual capacity of 50.000 tons. As a second step of our investment Atik Metal invested in machining facility in 2011 by moving its facility to Cigli-Ataturk Industrial Zone with a new building and increased number of new CNC machines. Since August 2012, we have been machining the goods in our new facility. Today, we are exporting 95% of our production to the well known global companies. With its 500 experienced employees, Atik Metal San. Ve Tic. A.S is now one of the most reliable company in foundry industry, and will continue investing in order to satisfy its customer demands.  

ATİK METAL , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02323283510 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı tüm bilgilere bu sayfadan kolayca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ek olarak konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak konusunda değerli firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bununla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözmeyi hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla azami çaba göstermekteyiz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen firmamız ile irtibat kurun.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüm sunmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı planladığınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Paylaşımlarınızın bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı