Atay Otomotiv

Firma No
6A3794F30B
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İskitler Büyük Sanayi Tesviyeciler Cad. No: 32 Altındag/Ankara
Telefon
03123844853
Web Site
atayotomotiv.com
E-Posta
info@atayotomotiv.com
Görüntülenme
12350
Navigasyon
Yol Tarifi
Atay Otomotiv 1998 yılında İskitler de kurulmuş olup, kuruluşundan günümüze hızla büyüyerek birçok başarılı faaliyete imzasını atmıştır. Otomotiv sektöründeki deneyimine Honda araçların özel servisi olarak başlayan firmamız, daha sonra Lada araçların yetkisini almış portföyünü genişleterek marka bağımsız tüm araçların servis, kaporta boya , mekanik, yedek parça, lpg dönüşümü, sigortacılık işlerinide hizmet ağına katmış bulunmaktadır. Tüm hasarlı araçların tamir ve bakımı için Anadolu Sigorta, AXA Oyak ve Başak sigorta ile anlaşmalıdır. Kuruluşundan bu yana aynı çekirdek kadro ile çalıştığımızdan dolayı elemanlarımızın Honda ve Lada araçları başta olmak üzere, bütün marka araçlardaki tecrübe ve kabiliyetleri tartışılmaz seviyededir. 2001 yılında servisimiz T.S.E 12047 belgesini alarak, kalitemizin ve servis ekipmanlarımızın en üst seviyede olduğunu belgelemiş bulunmaktadır. Personelimiz LPG dönüşümleri konusunda her türlü eğitime tabii tutulmuş olup, ustalık belge ve sertifikalarını almışlardır. Kısacası; Atay Otomotiv Servis Hizmetleri yılların deneyimli tecrübesi ile müşteri memnuniyetini ilk planda tutarak beklentilerinize en ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktadır. ´ 1998 yılında başlayan bu maceramızda, çok daha uzun yıllar birlikte olabilmek dileğiyle. ´  

Atay Otomotiv , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 03123844853 Ayrıca web sitemizde bulunmakta olan açık adres ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Bizi ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak sektöründe tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Aldığınız ya da alacağınız hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de önemlidir.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; müşterilere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde problemlerinizi hızlıca çözüm sunmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile yararlanmak için firmamızla iletişime geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı