Atak Makina ve Kalıp

Firma No
64002AE8F5
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İkitelli O.S.B Ziya Gökalp cad.Dersankoop Sanayi Sitesi S7 Blok No: 251 - 252 - 253 Başakşehir / İSTANBUL
Telefon
02126555633
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
atakmakina.com.tr
E-Posta
info@atakmakina.com.tr
Görüntülenme
12697
Navigasyon
Yol Tarifi
1994 yılından beri Tekstil ve Konfeksiyon Makinaları alanında faaliyet gösteren Hakan ASLAN veBekir TORUN tarafından 2001 yılında kurulan ATAK MAKİNA VE KALIP SAN. DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ. kaliteli ürün, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikasıyla geçen zaman zarfında sektörde saygın bir yer edinmiştir. Faaliyet yelpazesini ve hizmet kalitesini sürekli yükselterek üretimine devam eden ATAK MAKİNA her türlü Tekstil ve Konfeksiyon Makinaları Plan, Proje, Üretim ve Satışını alanlarında tecrübeli ve uzman kadrosuyla gerçekleştirmektedir. ATAK MAKİNA her geçen gün genişleyen müşteri portföyüne vermekte olduğu müşteri memnuniyeti esaslı, ekonomik, pratik ve kaliteli hizmetini yurtdışına genişletmek hedefindedir... FAALİYET ALANLARIMIZ : Tela ve Baskı Pres Çeşitleri, Kumaş Fiske Makinaları, Triko Ütüsü, Teel Açma ve Konvayör Makinaları, Transfer Baskı Makinaları, Üniversal Ütü Presleri ve Çeşitleri, Rodeo ve Zımpara Makinaları, Kazan Çeşitleri ( Elektrikli - Mazotlu - Doğalgazlı ), Paskara ve Masa Çeşitleri, Mont ve Pantolon şişirme Makinaları, Leke Makinaları ve Çeşitleri, Her Türlü Merkezi Sistem Buhar Tesisatı, Her Türlü Özel Makina imalatı, Her Türlü Yedek Malzeme Temini, Her Marka Makina ıçin Teknik Servis Hizmeti  

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak bizler konusunda beğenilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

Atak Makina ve Kalıp olarak bizler hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Sahip olduğunuz ve almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ve müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Mükemmel veya en güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer alıyor. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Web sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02126555633 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı