Asmer Ambalaj Sanayi ve Ticaret

Firma No
7756C46B19
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Arıköy Sitesi Maçka Cad. No67 Uskumruköy / Sarıyer / İstanbul
Telefon
02126290478
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
asmeronline.com
E-Posta
tyazici@asmeronline.com
Görüntülenme
12303
Navigasyon
Yol Tarifi
Asmer bir aile şirketi olarak 1994 yılında kuruldu. 1986 yılından başlayarak kağıt poşetleri pazarının en tanınmış ismi olan Y.Mimar S.Nijat Yazıcı, Asmer´in kurucusu ve en büyük ortağıdır. Asmer, 1995 yılında, yeni kurulmuş bir şirket için olağanüstü sayılacak bir başarıyı yakaladı. Bir yıl içinde 300´ü aşkın müşteri portföyüne sahip olup, ayda 140,000 adetten fazla el yapımı poşet üretimi gerçekleştirdi. Kuruluşundan başlayarak sürekli gelişme içinde olan Asmer, verdiği hizmetin karşılığını oluşturduğu müşteri ağı ile almaktadır. Bugün, müşteri sayısının %10´u kuruluşundan bu yana, %80´i ise en az 4 yıldan beri Asmer ile çalışan firmalardan oluşmaktadır. Son üç yıl içinde yaptığı ataklar ile ürün kalitesini taşıdığı nokta, ulusal pazarda kağıt poşet kalite standardı çıtasının Asmer´e göre ayarlanmasını gerçekleştirdi.  

Asmer Ambalaj Sanayi ve Ticaret olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle şirketimizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmekteyiz. Ek olarak alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak biz konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte azami çaba göstermekteyiz.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02126290478 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İşletmemizi ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz veya konum bilgimiz bu sayfada sunulmaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Alacağınız hizmetle ilgili bilgilere web sitemizden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; size en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Mükemmel ve en kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile faydalanmak için firmamızla iletişim kurunuz.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için yorumları da okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ve müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı