ASLAN KRAL PETSHOP

Firma No
37DCF10856
İl
Ankara
İlçe
Çubuk
Sektör
Evcil Hayvan Malzemeleri Mağazası
Adres
Cumhuriyet, Arı Sk. 4/A, 06760 Çubuk/Ankara
Telefon
0536 273 46 94
Görüntülenme
6222
Navigasyon
Yol Tarifi

Mükemmel ya da en güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen bizler ile iletişime geçin.

Alacağınız hizmetle ilgili bütün bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Sahip olduğunuz veya almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşteriler için çok önemlidir.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; size en mükemmel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve harita bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

ASLAN KRAL PETSHOP olarak biz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Ankara Çubuk ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla firmamızla iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmekte.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak sektöründe tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 0536 273 46 94 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres ya da e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı