Asaf Demir Celik ıns Taahhut San Tic Ltd Sti Asaf Demir Çelik İns.Taahhut San. Ltd.şti. İstanbul

Firma No
094A268E83
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
SANAYİ MAH SULTAN SELİM CAD.KOÇ SOK. NO:21 4LEVENT İstanbul
Telefon
212 279 33 94
Yetkili
Firma Rehberi
Web Site
asafdemircelik.com
Görüntülenme
12233
Navigasyon
Yol Tarifi
DEMİR ÇELİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİĞ TİCARET LTD. ŞTİ.İnşaat yapı malzemeleri,dekarasyon,çelik çatı ile kaplaması,yangın merdivenleri,profil demir doğrama,ferforjeli demirden şekil verme,depo,tank,kepenk ve soğutma kuleleri,yan sanayi ve her türlü meta   asaf demir celik insaat taahhut sanayi tic.ltd.sti.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Web sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 212 279 33 94 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Aldığınız ve almayı planladığınız hizmetler için yorumları inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Asaf Demir Celik ıns Taahhut San Tic Ltd Sti Asaf Demir Çelik İns.Taahhut San. Ltd.şti. İstanbul olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizimle irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmektedir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak konusunda beğenilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa sürede çözmeyi hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla durmadan çalışmaktayız.

Mükemmel ve kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla faydalanmak için lütfen irtibat kurunuz.

Bizi ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı