As Otomotiv

Firma No
404A49A909
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Küsget Anafartalar Bulv. As Otomotiv Plaza No:1 Şehitkamil / GAZİANTEP
Telefon
03422350024
Yetkili
Ali Bayram SARICA
Web Site
asotomotiv.net
E-Posta
info@asotomotiv.net
Görüntülenme
13319
Navigasyon
Yol Tarifi
1984 yılında küçük bir işletmede başlayan ve çalışmalarıyla bu günlere gelen As Otomotiv, yoluna ilk günkü inanç ve gayretiyle devam ediyor. Otomotiv sektöründe ülke çapında saygın bir yere gelmemizin de yine ilk günkü heyecanımızı korumamızdır. As Otomotiv olarak hiçbir zaman bulunduğumuz yerin asıl yerimiz olduğunu düşünmedik. Dünya hızla değişmeye devam ederken, As Otomotiv?inde bu hıza uyum göstermek ve gelişmelerden en olumlu sonuçları almak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hedeflerimizi gerçekleştirmek ve gelişimimizi sürekli kılmak, doğru stratejilerin yanı sıra planlı ve özverili bir çalışma ile mümkündür. Değerlerimizi koruyarak süreçlerimizi iyileştirmemiz, kaynaklarımızı etkin kullanmamız,küresel platformda iş geliştirerek tüm tarafların kazanmasını sağlamamızı, sürekli değişim ve gelişim içinde lider firmalar oluşturmamızı mümkün kılıyor. Gerçekleştirdiğimiz atılımlarda elde ettiğimiz olumlu sonuçlar doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. İnancım o ki ?başarı? sadece çabalarımızın takdir edilmesi, ödüller kazanmak ya da maddi anlamda kazanımlar elde etmek değildir. ?Başarı? sadece kendi yaşamamız için değil, dünyayı paylaştığımız tüm canlılar için iyi ve güzele ulaşma çabasını sürdürüp, seçimlerimizi buna göre yaparken, elde ettiğimiz sonuçların takdir edilmesi,katkısı olan veya olmayan herkese ve ülkemize yarar sağlaması ve daha da önemlisi başarıda payı olan bireyin bunun bilincinde olup,da iyisini yapabilmek için yüreklenmesidir. Bu farkındalık ile hareket eden bizler, Türkiye?nin geleceğine güvenen ve bu gelecek için çalışan büyük bir aileyiz. Bu inancımıza; Köklü kurumsal kültürümüz, Genç ve eğitimli insan kaynağımız, Geleceğe dönük vizyonumuz, Her alanda mükemmeli hedefleyen çalışmalarımız, Teknoloji ve kalitede üstünlüğümüz, güç katmaktadır. Bizler ?Kara gün kararıp kalmaz? kültürü ile yetiştik ve daima çözümün bir parçası olmak azmindeyiz. Bu yolda tüm çalışanlarımızın,müşterilerimizin,çözüm ortaklarımızın ve ailemizin bizimle birlikte hedefe doğru hiç yılmadan ve şaşırmadan ilerlediklerini bilmek bizi sonsuz yüreklendiriyor. Bugünümüzü ve geleceğimizi oluşturmakta katkısı olan herkese teşekkür ediyor,sağlık ve esenlikler diliyorum.  

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da konum bilgimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Mükemmel ve güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlarla yararlanabilmek için işletmemizle iletişime geçiniz.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 03422350024 Ayrıca web sayfamızda bulunan adres ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ek olarak alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak bizler konusunda tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en mükemmel hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Sahip olduğunuz veya alacağınız hizmetlerin tümü için yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

As Otomotiv olarak biz vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirecektir.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı